YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Demirtaş: "Yüz verik, 400 istiyor"
Selahattin Demirtaş Cumhubaşkanı'na sert eleştirilerde bulunarak, ' Kendisine çok yüz verdiğimiz için 400 istiyor' dedi.
Demirtaş: "Yüz verik, 400 istiyor"
04 Nisan 2015 / 18:30 Güncelleme: 04 Nisan 2015 / 19:02

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 400 milletvekili hedefine atıfta bulunarak, “Dikkat ederseniz bu sorunları çözmek için 400 istemiyor. Bu sorunlardan bahsetmiyor. Kendisine çok yüz verdiğimiz için 400 istiyor” dedi.

HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Halkların Demokratik Kongresi tarafından düzenlenen Alevi Konferansı’na katıldı. Konferansta konuşan Demirtaş AK Parti’nin mevcut durumdan rahatsız olmadığını iddia ederek, “Türkiye’de eşitlik hukuku, gerilimin tansiyonun düştüğü bir durum gelişirse iktidarları biter. İktidarlarının beslenme kaynağı budur. Musluğu niye kendi elleri ile kapatsınlar. Çözmeyecekler. Ne Kürt’ün yarasına merhem olacaklar ne Alevi’nin. O derde derman geldiği gün ortada AKP kalmamış olacak zaten” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 400 milletvekili hedefine de atıfta bulunan Demirtaş, “Dikkat ederseniz bu sorunları çözmek için 400 istemiyor. Bu sorunlardan bahsetmiyor. Kendisine çok yüz verdiğimiz için 400 istiyor. Sorunlar çözülecekse bir çözeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

İHA

Etiketler: , ,
Haddini bil sen kimsin ki?
 // Abdullah
Haddini bil sen kimsin ki? Sen sümüklü kısa pantollu gezerken Erdoğan bu ülke için koşturuyordu. En sonunda "oğlum bak git" dedirtme sabrımızı taşırma edepsiz.!!!...
04 Nisan 2015 Cumartesi 20:33
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler