YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Demirtaş yine oraya gidiyor
Demirtaş yine oraya gidiyor
26 Eylül 2016 19:53
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın bir heyet ile Belçika'nın başkenti Brüksel ve Almanya'nın başkenti Berlin'e gideceği belirtildi.

HDP Genel Merkezi'nden yapılan açıklamada, Eş Genel Başkan Selahattin Demirtaş başkanlığındaki heyet, 27-28 Eylül'de Brüksel'de ve 29 Eylül'de Berlin'de bir dizi diplomatik görüşme yapacağı belirtildi.

Dış İlişkilerden Sorumlu Eş Genel Başkan Yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Hişyar Özsoy, Adana Milletvekili Meral Danış Beştaş ve Mardin Milletvekili Mithat Sancar'ın da yer alacağı heyetin, Brüksel'de Avrupa Parlamentosu Başkanı Martin Schulz, Avrupa Birliği Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini ve AB'nin Genişlemeden Sorumlu Komiseri Johannes Hahn ile görüşeceği belirtildi.

Açıklamada, HDP heyetinin 29 Eylül'de de, Berlin ziyareti kapsamında SPD Genel Başkanı ve Almanya Başbakan Yardımcısı Sigmar Gabriel ve Almanya Dış İşleri Bakanı Frank-Walter Steinmeier'ın yanı sıra Almanya Sol Parti ve Alman Yeşiller Partisi liderleri ile de görüşmeler yapacağı belirtildi.

LEŞBAŞKANLlK BÖYLEDİR İŞTE➷➷➷➷
 // Halîme Gözüpek
Dişisi sırtını dayamak için Kandil'e giderken, gişisi'de sırtını dayamak için Berlin'e gider!!!...
27 Eylül 2016 Salı 01:56
 // Mustafa
Yeni Talimatları alacak yani...
26 Eylül 2016 22:22
millet düşmanı
 // vatandaş
hainlik olsunda nasıl olursa olsun idamı defalarca haketti. bunların maskesini iyice düşürüp doğuda tabanını kaybettikten sonra asacaksın....
26 Eylül 2016 22:01
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler