YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Demirtaş: PKK'nın silah bırakmasını Cumhurbaşkanı önledi (!)
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "PKK'nın silah bırakmasını Cumhurbaşkanı önledi" dedi!
Demirtaş: PKK'nın silah bırakmasını Cumhurbaşkanı önledi (!)
28 Temmuz 2015 / 13:11 Güncelleme: 28 Temmuz 2015 / 13:32

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, partisinin grup toplantısında konuştu. Demirtaş, PKK'nın silah bırakmasını Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önlediğini iddia etti.

Demirtaş'ın konuşmasından satır başları;

Cumhurbaşkanı, PKK silah bırakacaktı diye neden paniklediniz? Öyle görünüyor ki PKK şimdi dağdan inecek olsa önlerine geçecek.

"PKK'nın silah bırakmasını Cumhurbaşkanı önledi!"

Silahlar bırakılacak diye söz verildi. Bu ülkenin Cumhurbaşkanı PKK'ın silahlanmasını önlemiştir. Buraya gelen 80 parti arkadaşımla barış görevine hazırız."

Dokunulmazlıklarımızı kaldıralım

Partileri halk açar, halk kapatır. Bugün bize yüzde 13 oy vermiş olanlar yarın yüzde 1 de verebilir, saygı duyarız, partimizi kapatılmış sayarız. 'Dokunulmazlık' mı diyorsunuz  80 milletvekili arkadaşımla birlikte yarın dokunulmazlıklarımızın kaldırılması için biz kendimiz dilekçe veriyoruz Parlamentoya. Siz var mısınız  Korkmuyorsanız sizin de dokunulmazlıklarınızı hep birlikte kaldıralım.

 

 // umut turk
Selo nun lafina itibar ederek bu haber yapılırmış be kardeşim. Adam zaten bölücü bunu kendi de söylüyor. Siyaset kimlerin eline kakalmi s kardeşim çapulcular, teroristler mecliste allah sonumuzu hayretsin...
28 Temmuz 2015 19:10
Alayı iftiracı
 // A Yılmaz
Yeni bir iftira daha. Yuh sana Demirtaş adammısın sen, sana bunu Fetomu öğütledi?...
28 Temmuz 2015 17:45
 // Yılmaz
Bırak selo yanı sen silah bıraktın da eline zorlamı tutuşturdular silahı sen milleti saftirik salak zannettin herhalde şunu bilinki kimsenin yaptığı zulüm yanına kar kalmaz.adalet yok olmaz belki kilitlenir hapsedilir ama günü gelince birisi gelir kilidi açar adaletin elinden kurtulamazsın bunu bil....
28 Temmuz 2015 15:18
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler