YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Demirtaş: Ölü sayısı 32'ye yükseldi
HDP'nin olağanüstü MYK toplantısı öncesinde açıklama yapan HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş ölü sayısının 32'ye yükseldiğini söyledi.
Demirtaş: Ölü sayısı 32'ye yükseldi
21 Temmuz 2015 / 09:27 Güncelleme: 21 Temmuz 2015 / 09:29

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde dün meydana gelen patlama sonrasında gerçekleştirilmesi beklenen HDP'nin olağanüstü MYK toplantısı başladı.

Toplantıya girmeden önce konuşan HDP'nin Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş ölü sayısının az önce bilgiye göre 32'ye yükseldiğini açıkladı.

Patlama ile ilgili ''Acı bir olay yaşadık. Çoğu üniversite öğrencisi 32 gencimizi kaybettik. Katliam sonrası yapılan bazı açıklamalar en az bu katliam kadar acıdır.'' diyen Demirtaş, ''Biz parti binalarımızın güvenliklerini arttıracağız. Biz bu yönde açıklama yaptık. Ancak bazı medya organları katliamı bırakmış HDP'ye saldırıyor.'' diye konuştu.

Demirtaş, Başbakan Davutoğlu'nun patlama sonrasında yaptığı çağrıya cevabın ise MYK toplantısı sonrasında yapılacak açıklamada verileceğini söyledi.

 // Rasim DUMAN
Kallesce ve alcakca bir provakasyon. Bu oyunlara karsi milletce "serbetliyiz". Kim ki bu hadisede devletimizi ve hukumetimizi itham eder ve mes'ul tutarsa, bilinsin ki kendileri bizzat bu katliamin arkasinda,onunde,saginda, solunda ve hatta tam "merkezindedirler".! Alcaktirlar !!! Alcaktirlar !!! Alcaktirlar !!!...
21 Temmuz 2015 12:49
yarın pkk gibi
 // Kara Murat


YARIN PKK GİBİ DEAŞ TA MECLİSTE YER TUTABİLİR BİZLERDE MİLLET

OLARAK VERGİLERİMİZLEE ONLARI DESTEKLEYEBİLİRİZ BU GÜN

OLDUGU GİBİ!!...
21 Temmuz 2015 Salı 10:22
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler