YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Demirtaş: Kandil müzakereye hazır
Demirtaş: Kandil müzakereye hazır
25 Ağustos 2015 11:03
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş Kandil'in müzakereye hazır olduğunu söyledi.

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Ankara'da siyasi gündeme ilişkin açıklamalarda bulunarak gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Kandil müzakereye hazır

Bir gazetecinin Kandil'in silah bırakmaya verdiği cevabı ile ilgili bir sorusu üzerine konuşan Demirtaş,"Kandil'in müzakereye dönmeye hazırız" mesajlarının görülmesi gerektiğini söyledi.

Demirtaş, "Kandil'den yapılan açıklama bizim çağrımız üzerine yapılmış bir açıklama değil. Kandil'deki o röportaj çağrımızdan iki gün önce yapılmış bir açıklama. Kandil'in bu şekilde açıklamalarını Türkiye duymalıdır. Müzakereye dönmeye hazırız ve karşılıklı ateşkes ilan etmeye hazırız. Bu konuda defalarca açıklama yaptılar. Bu çağrılara kulak tıkayan hükümet ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'dır" dedi.

Senaryolarını Uygulamaya Koymuşlar!...
 // Yahya RAMİ
Bundan yaklaşık 1,5-2 ay kadar önce, (Selocan bir takım talimatlar almak üzere apar topar Belçika'ya gidip döndüğünde) bu senaryonun da talimatını aldığı yazılmış çizilmişti. Hatta bir süre sonra PKK göstermelik olarak "silah gömme" eylemi de yapacaktır! Ancak bunların hepsinin göz boyamaya yönelik şeyler olduğunun; asıl amaçlarının ASLA ve ASLA barış olmadığını artık tüm halk olarak gördük, anladık ve gereken kişilere gereken notu verdik! Şimdi sabırla sandığı bekliyoruz! ...
25 Ağustos 2015 Salı 14:06
iki yıl sonra
 // mustafa
müzakere sürerken, iki yıl daha güç toplarlar, bu zaman sırasında eylemleri dhkpc ye yaptırırlar. bir iki alfabe örgütü daha kurarlar. asker polis öldürürler. devlet gene kızar operasyonları artırır.

uzatmaya gerek yok. devlet operasyonlara devam etsin. pkk yok olsun. iki yıl uzatmaya gerek yok......
25 Ağustos 2015 Salı 12:40
KANDİLİNİNDE SENİNDE ALLAH BELANIZI VERSİN.
 // atiker
zalim oğlu zalimler devlet barış sürecinde sizlere iyilik adına özgürlük adına hizmet adına ne gerekli ise fazlasıyla yaptı üstelik diğer illere pozitif ayrımcılık yaparak benim yaşadığım il g.doğu illerinden bile çok geride insanlar iş aş ve özgürlüğü özümsemeye başlamışlardı işine aşın peşine düşmüşken zalimler rahat durmadınız yine ortalığı kana verdiniz devletin bundan sonra yapacağı tek şey suçlu ve katilleri bulup cezalandırmak bundanda başka bir yol kalmadığı aşikar seçimden sonra bekliyo...
25 Ağustos 2015 Salı 12:31
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler