YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Demirtaş güldürdü: İktidara gelirsek...
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, “Koalisyon ortağı olur ya da iktidara gelirsek ilk işimiz valilikleri kaldırmak olacaktı” ifadesini kullanarak güldürdü.
Demirtaş güldürdü: İktidara gelirsek...
28 Haziran 2016 / 11:58 Güncelleme: 28 Haziran 2016 / 16:14

HDP Eş Genel Başkanı SelahattinDemirtaş, partisinin Batman İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeğine katıldı.

Kent merkezindeki Kin Em Parkı’nda düzenlenen yer sofrası programında konuşan Demirtaş, Atatürk Parkı’nda yapılması planlanan programın valiliğin izin vermemesi üzerine Kin Em Parkı’nda yapıldığını kaydederek, “Batman’da bir kamu yönetimi anlayışı var. Zannedersiniz ki Batman kendi tapulu malıdır. İlle Demirtaş’ı Batman’a sokmayacağım. Miting yaptırmayacağım. İftar yaptırmayacağım. Bunların hepsi devletin halktan korktuğunun göstergeleridir. Bir defa vali dediğimiz devletin memurudur. Maaşını bile halk ödüyor. Böyle gereksiz bir kurumu inşallah Allah nasip eder de koalisyon ortağı ya da iktidara gelirsek ilk işimiz valilikleri kaldırmak olacaktır. Bu gereksiz kurumdan halkı kurtaracağız" dedi.

 // Akif
Bu adam sapık ya gebermedi gitti ........
28 Haziran 2016 18:08
 // Rasim DUMAN
Bunlarin Beyaz Turkler'den Vehbi KOC adinda bir tane "pir"leri vardi ; "her gun viskimi de icerim, iki rekat namaz da kilarim" derdi. Yani hem Kemalist-Laik, hem de musluman ! Turkucu Selo'da illuzyonu ondan tevarus etmis anlasilan ; hem Marksist-Leninist ve Zerdusperver, hem de "iftar maskeli". Aynen "Dogan gorunumlu Sahin"...Yersek......
28 Haziran 2016 17:19
1
 // 1
Çok ciddiye aldım tüh bu adam dediğini yapar......
28 Haziran 2016 16:28
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler