YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Demirtaş, Erdoğan'ın sözlerine Twitter'dan yanıt verdi
Selahattin Demirtaş, Erdoğan’ın “HDP’nin seçim kampanyasını Obama’nın ekibi yapıyor” iddiasına Twitter'dan Obama'ya da mantion atarak ilginç bir yanıt verdi.
Demirtaş, Erdoğan'ın sözlerine Twitter'dan yanıt verdi
29 Ekim 2015 / 01:30 Güncelleme: 29 Ekim 2015 / 08:34

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın “HDP’nin seçim kampanyasını Obama’nın ekibi yapıyor” iddiası sonrası Twitter'da ABD Başkanı Barack Obama’ya ilginç bir mantion attı.

Erdoğan’ın “Malum partinin kampanya yönetimini, Obama’nın kampanyasını yürüten ekip yapıyor. İstanbul’da bir araya geldiler” iddiasına Demirtaş’tan jet yanıt geldi. Twitter üzerinden Erdoğan’ın sözlerini paylaşan Demirtaş, Obama’ya seslenerek “Bak böyle bir şey varmış hiç de söylemiyorsun, zalım” ifadelerini kullandı.

ERDOĞAN'DAN HDP VE OBAMA İDDASI
 
24-360 ortak yayınında konuşan Erdoğan "Malum partinin kampanya yönetimini, Obama'nın kampanyasını yürüten ekip yapıyor. İstanbul'da bir araya geldiler. Bu görüşmelerde malum medya grupları bir araya geldiler. Barış dediği söylenen kişi, 6-7-8 Ekim'de milleti sokağa döken kişi değil mi?. Böyle bir isme nasıl uyacaksınız. O kampanyayı yürüten ekip, 'yalanı ve iftirayı sürekli kullanın' dedi. Çünkü sürekli yalan söyleyince artık doğru gibi algılanacağını belirttiler. Kampanya aklı, üst akıl bu. Bunu aynen uyguluyorlar." demişti.

 
 
VATAN
sözüm zalıma
 // kenan
Bu Ada'm özünü Erdoğan'da görürmüş. Sen ne yaman admsan be mübarek Erdoğan. Sen her kesin sifetini ortaya goydun...
29 Ekim 2015 08:17
hainler
 // akif
içindeki gavurluk dışına vuruyor hainler şeytanlar...
29 Ekim 2015 08:17
host
 // mmm
Bu adam sadece host denir....
29 Ekim 2015 07:32
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler