YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Demirtaş: Bakanlığı kabul ettiler çünkü...
HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş Diyarbakır'da İmamı Şafii camiin'de bayram namazı kıldıktan sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Demirtaş: Bakanlığı kabul ettiler çünkü...
24 Eylül 2015 / 08:07 Güncelleme: 24 Eylül 2015 / 08:12

Ben öncelikle tüm inanaların tüm İslam aleminin bayramını kutluyorum. Bayramın ruhuna uygun bir yaşam inşaa edebilirsek inşallah her günümüz bayram havasında geçecektir. İnşallah yakın zamanda hem kendi coğrafyamızda hem de kanın aktığı her yerde barışın olduğu bir geleceğe ulaşırız. Allah hepinizden razı olsun.

BAKANLARIN İSTİFA METNİ

Siyasi bir karardır. O günkü koşullarda çözümsüzlüğün parçası olmamak için görev aldık. Bakan arkadaşlarımız AK Parti hükümetinin teşiriyle karşı karşıya kalmıştır. Kendilerinden olmayan hiçkimseyi hükümet ortağı olarak kabul etmiyor. Biz özellikle neden koalisyon yapmıyorsunuz diyenlere cevaben bu görevi kabul ettik. Bırakın bakan olarak görmeyi haşa insan olarak bile görmüyorlar.

Parti genel merkezimizin ve benim bilgim dahilinde hazırlanan bir metindi. Evet ortak bir siyasi mesaj olarak hazırlandı. Bizde saray yok kendi metnimizi kendimiz hazırlıyoruz.

Seçim öncesinde de adil yürümüyordu şimdi de aynı şekilde ilerliyor. Yanlışlarımız elbette var. Bu seçim bizim ve diğerleri arasında geçiyor.

AK Parti'ye'ye tavsiyem; Bismillahlı değil, Tövbe Estağfurullahlı seçim kampanyası yapsalar daha yerinde olur.

1
 // 1
kararlar sarayda alınır sarayda onaylanır herkeste uygulamak zorundadır zorunuza giden ne anlamadım şeriatı Ulkeme nasib etsin Yüce Allah'ım da ben sizi o zaman gorucem. ......
24 Eylül 2015 11:13
 // Rasim DUMAN
Kudus-u Serif'in Yahudiler'in hakki oldugunu soyle, İsrail'in kucagina otur, "iscilerin Kiblesinin Taksim meydani oldugunu soyle, insanlari devlete karsi kiskirt, silahlanmaya ve ayaklanmaya davet et, ummadigin sertlikte Osmanli tokatini yiyince de baristan kardeslikten dem vur. Riyakar herif, kirletme bizim camilerimizi !...
24 Eylül 2015 09:14
silo
 // Hasan
Sen namaz kilarmiydin selo şaşırdım ....
24 Eylül 2015 08:51
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler