YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Demirtaş: Ağabeyim Kandil'de değil, IŞİD'e karşı savaşıyor
Selahattin Demirtaş, kardeşi Nurettin Demirtaş'ın yaralandığı haberlerinin sorulması üzerine ise "Ağabeyim bedelli askerlik yapmıyor. IŞİD'e karşı insanlığı savunuyor. Ölebilir de, yaralanabilir de. Boyun bükecek halimiz yok" cevabını verdi.
Demirtaş: Ağabeyim Kandil'de değil, IŞİD'e karşı savaşıyor
01 Ağustos 2015 / 11:11 Güncelleme: 01 Ağustos 2015 / 11:24

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, partileri hakkında kapatma hazırlığı yapıldığını iddia etti.

HDP'nin hergün daha da güçleneceğini savunan Demirtaş "Peşimize tuttukları ajanları, paralı gazetecileri, sözde milliyetçileri ile birlikte sözde kampanya yürütüyorlar. Seçimden korkuyor değiliz, erken seçime hazırız. Barışa uzanmak yerine savaşı tercih eden anlayışı sandıkta bu sefer kalkamayacak şekilde gömeceğiz inşallah" dedi.

rs2-095.jpg

HDP'ye boyun eğdirilmeye çalışıldığını iddi eden Demirtaş "Bedel ödemekse bizden daha fazla ödeyen olmadı.

Gerekirse koltuklarımızdan, canımızdan olacağız evlatlarımızı feda etmeyeceğiz. Bu faşist anlayışa dur diyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Terörist abisine sahip çıktı

Terör örgütü PKK'nın güvenlik güçlerine silahlı saldırılar düzenlemesi üzerine gerçekleştirilen operasyonlarda aralarında kardeşi Nurettin Demirtaş'ın da bulunduğu 380-400 civarındaki teröristin yaralandığı haberlerinin sorulması üzerine Demirtaş terörist abisine "Ağabeyim bedelli askerlik yapmıyor. IŞİD'e karşı insanlığı savunuyor. Ölebilir de, yaralanabilir de. Boyun bükecek halimiz yok" ifadeleri ile sahip çıktı.

pkk.jpg

 // Mucahit
Ey vatan haini birilerinin uşagı isid cikincaya kadar o nerdeydi sen nerdeydin??......
02 Ağustos 2015 00:53
iş adamı
 // gül argu
doğru uyuşturucu satıyor.peki o resim dağda ne yapıyor kim inandı hic kimse . sende cok akıllı tecrübelı vatan severinsanlar var kücük aklınla sen kendini kandırırsın anca iş adamına bak hele ....
02 Ağustos 2015 Pazar 00:00
 // ismmail
Onların yaşam tarzı bu , hainlik, zalimlik...Allah layık oldukları gibi ıslah etsin....
01 Ağustos 2015 21:03
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler