YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Demirtaş: Abimin yaşayıp yaşamadığını bilmiyorum
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın ağabeyi Nurettin Demirtaş'ın TSK'nın PKK'ya yaptığı hava operasyonlarında öldüğü iddia edildi. Selahattin Demirtaş ise, "abimin yasayıp yasamadığını bile bilmiyorum. Haber alamıyorum" dedi.
Demirtaş: Abimin yaşayıp yaşamadığını bilmiyorum
31 Temmuz 2015 / 11:06 Güncelleme: 31 Temmuz 2015 / 11:12

HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Abisi dağda. Kendisi de fırsatı bulunca oraya koşar." eleştirisine cevap verirken abisine ulaşamadığını ve yaşayıp yaşamadığını bilmediğini söyledi.
 
Telsizlere yansıdı

Geçtiğimiz gün PKK'lı teröristlerin yuvalandığı Kandil Türk jetleri tarafından yerle bir edildi. Ağır bombadımanda PKK'nın komuta kademesi ağır zayiat gördü.

Sosyal medyada yer alan iddialara göre Selahattin Demirtaş "Erbil'de ticaret yapıyor" dediği ama Kandil'den çıkmayan abisi Nuretttin Demirtaş da hayatını kaybetti. Bu bilgi HPG'lilerin telsiz konuşmasına da yansıdı.

Demitaş: Abim yaşıyor mu bilmiyorum

Demirtaş açıklamasında, "Çok kişiselleştiriyor. Bunu doğru bulmadığımı belirtmek istiyorum. Benim Sayın Erdoğan'la kişisel bir husumetim yok, kişisel bir derdim de yok. Kendisi hatalı politikalar yapmazsa biz kendisine saygı duyuyoruz. Cumhurbaşkanıdır. Ben (abimin) yasayıp yasamadığını bile bilmiyorum. Haber alamıyorum" dedi.

Hain Demirtaş
 // A
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
31 Temmuz 2015 20:39
geberin
 // kürd
bıktık sizden , Tc hakklı...
31 Temmuz 2015 17:22
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler