YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Demirel, 7 Haziran kararını verdi
Siyasi yaşama 1962 yılında, onlarca seçim yaşayan Süleyman Demirel, sağlık sorunları nedeniyle 7 Haziran seçimlerinde bu kez sandığa gidip oy kullanamayacak.
Demirel, 7 Haziran kararını verdi
04 Haziran 2015 / 11:54 Güncelleme: 04 Haziran 2015 / 16:48

Solunum yolu enfeksiyonu nedeniyle 13 Mayıs'ta hastaneye kaldırılan 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, 23 gündür hastanede tedavi görüyor. Özel doktoru Aylin Cesur, 91 yaşındaki Demirel'in sağlık durumu hakkında Habertürk'e bilgi verdi.

"ÇOK ŞÜKÜR DURUMU İYİ"

Demirel'in iyileşme sürecinin devam ettiğini, aksi bir durum olmadığını belirten Cesur, konulan ilk teşhisten farklı bir rahatsızlığın da gelişmediğini anlattı. Cesur, "Bu yıl grip salgını vardı. İyileşme süreleri oldukça uzun oluyor. O yaş grubu için normal bir süreç. Çok şükür durumu iyi" dedi.

7 HAZİRAN'DA OY KULLANAMAYACAK

Demirel'in ne zaman taburcu edileceği konusunda kesin bir planlamanın bulunmadığını ifade eden Cesur, 7 Haziran'dan önce taburcu edilmesinin ise zor olduğunu söyledi.

DAHA ÖNCE ONLARCA SEÇİM YAŞADI

Siyasi yaşama 1962 yılında, 38 yaşındayken atılan, onlarca seçim yaşayan Türk siyasetinin duayen ismi Demirel, 7 Haziran seçimlerinde bu kez sandığa gidip oy kullanamayacak.

YANIT
 // Ibrahim Çelikoğlu na YANIT
Ağzından çıkanlara dikkat et, o ne biçim laf öyle. Her şey Allah tan gelir, O ndan gelen her şey hayırlıdır....
04 Haziran 2015 Perşembe 14:34
Arabistan'a gider
 // Ömer
bunlar sandığa bile kendi hür iradesi gidip gitmeme konusunda karar veremezler. ne te küm Allah sana da iyi bir ölüm nasip etmesin şaronsevici....
04 Haziran 2015 Perşembe 12:42
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler