YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu'nun Nevruz programı belli oldu
Davutoğlu'nun Nevruz programı belli oldu
19 Mart 2015 15:23
Başbakan Davutoğlu'nun merakla beklenen Nevruz programı belli oldu. Davutoğlu'nun 21 Mart Cumartesi günü AK Parti tarafından organize edilen 'Bahar Şöleni'ne katılacağı kaydedildi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Nevruz kutlamalarında 2 taraf olacak. Bir kesim bunu sadece bir hikayeye dayandıracak. Biri Mezopotamya diğer Orta Asya. Ama bizler bu bayramı ortak bayram olarak kutlayacağız, omuz omuza kutlayacağız" dedi. Davutoğlu'nun bu sözlerinin ardından merakla beklenen Nevruz programı da belli oldu.

Sanatçı yağmuru

21 Mart Cumartesi günü Abdi İpekçi Spor Salonu'nda 13.00'te düzenlenecek etkinliğe Davutoğlu'nun yanı sıra çok sayıda partilinin katılması bekleniyor. Davutoğlu, burada yapacağı konuşmada çözüm süreciyle ilgili önemli mesajlar verecek.

Genel merkez tarafından organize edilen etkinliğe Erhan Güleryüz, Esat Kabaklı, Funda Arar, Kibariye, Mustafa Ceceli, Rafet El Roman, Resul Dindar, Rojin, Serkan Çağrı, Yavuz Bingöl ve 7 Cihan Kadınları grubu da katılacak ve bir konser verilecek. Etkinliğin ana sloganının ise “Biz birlikte Türkiye'yiz" olarak belirlendiği kaydedildi.

Etiketler: , ,
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler