YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu'nun Bosna ziyaretinde dikkat çeken detay
Davutoğlu'nun Bosna ziyaretinde dikkat çeken detay
07 Mayıs 2016 12:26
Başbakan Davutoğlu'nun bugünkü Bosna Hersek ziyaretine özel uçak ANA yerine bu THY'ye ait uçak ile gitmesi dikkat çekti.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Bosna'daki savaşta Sırpların temellerine dinamit yerleştirerek yıktığı tarihi Ferhadiye Camii'nin açılış törenine katılmak üzere bugün Bosna Hersek'e hareket etti.

'ANA' YERİNE TARİFELİ THY UÇAĞI

Geçtiğimiz perşembe günü Başbakanlık ve AK Parti Genel Başkanlığı görevini 22 Mayıs'ta yapılacak olağanüstü kongre ile bırakacağını duyuran Davutoğlu, yurt içi ve yurt dışı seyahatleri için kullandığı özel uçak ANA'yı bu seyahatinde kullanmadı. Davutoğlu'nun, Bosna Hersek yolculuğunu THY'ye ait uçak ile yapması dikkat çekti.

GÖREVİ BIRAKACAĞINI DUYURMASININ ARDINDAN İLK BASIN TOPLANTISI

Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Başbakanlık ve AK Parti Genel Başkanlığı görevini bırakacağını duyurduğu" perşembe günkü MYK toplantısının ardından, ilk kez basın toplantısı düzenledi.

Bosna Hersek ziyareti öncesinde Esenboğa Havalimanı'nda konuşan Davutoğlu "sembolik değeri çok yüksek olan bir ziyaret" için gittiğini belirterek, "Artık 90'lı yılların aksine Bosna Hersek'in arkasında dağ gibi duracak olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve milletimiz her zaman var olacak" dedi.

 

KÜSMÜŞ
 // DADAŞ
Bu Davranış Kendisine Artı Değil Eksi Olarak Yansıyacaktır, Bu Saatten Sonra Ne Dese Boş Olacaktır Muhalefetin Bu Gün Partide Çatlak Yarattığı İçin Methiyeler Dizdikleri Davutoğlu'na Yârin Ağıza Alınmayacak Hakaretler Yapacaklarının İşaretidir, Diyecekler ki O Kadar Dürüsttün Bu Güne Kadar Neden Ana Uçağını Kullandın İşte Davutoğlu O Zaman Yıkılacak ve Onların Gazına Gelerek Yaptığına ve Dediklerine Pişman Olacak Kendisine Yazık Etti. ...
07 Mayıs 2016 Cumartesi 12:49
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler