YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na 'hendek kazan arkadaşlar' tepkisi
Davutoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na 'hendek kazan arkadaşlar' tepkisi
04 Aralık 2015 19:46
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kılıçdaroğlu'nun PKK'lı teröristlere yönelik "Hendek kazan arkadaşlar" ifadesi kullanmasına tepki gösterdi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Azerbaycan dönüşü gazetecilerin sorularını yanıtladı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun hendek kazan teröristleri "arkadaş" olarak nitelendirmesine tepki gösteren Davutoğlu, "Kimse kamu düzenini bozan günlük hayatı bozan, barikat yapan, hendek kazanlar için 'arkadaş' ifadesi kullanmaz. Bunların masum iş yapmış gibi ricacı olunması, muhalefet partisi liderinin kullanmaması gereken bir dil olduğunu düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

herşey aslına rücu eder demişler.
 // zülfikar
kk. nın yüzüne sormak isterdim. Siz "dhkpc yi, mlky yi, pkk yı" terör örgütü olarak görüyor musunuz görmüyor musunuz? bu sorunun cevabı merak konusu bende. aslında herşey ortada da. neyse. hdp ile bazı mitinglere katılan mv. leri var bunların; vekilin twitter ında sivilller ölüyor bilmem ne diyor, bir tane asker polis şehidine dair bir paylaşım yok. bu ne Allah aşkına. tiksindirdiniz kendinizden. bari gidin de hdp te mv. olun. bunu görmeyen-görmezlikten gelen chp seçmenine de hayret ediyorum....
04 Aralık 2015 Cuma 20:20
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler