YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu'ndan hendeklere El-Kaide örneği
Başbakan Davutoğlu, 1 saat 45 dakika süren görüşme sonrası Joe Biden'la birlikte ortak basın toplantısı düzenledi. Davutoğlu, "El Kaide Amerika'da hendek kazsa tepkimiz aynı olurdu" dedi.
Davutoğlu'ndan hendeklere El-Kaide örneği
23 Ocak 2016 / 16:42 Güncelleme: 23 Ocak 2016 / 16:53

İstanbul'da gerçekleşen görüşme sonrası ortak basın açıklaması yapıldı.

Başbakan Davutoğlu, Amerika ile birlikte DAEŞ ve PKK konularında aynı yerde durduklarını kaydetti. Davutoğlu, Biden'ı PKK ile mücadele konularında bilgilendirdiğini duyurdu.

EL KAİDE AMERİKA'DA HENDEK KAZSA, TUTUMUMUZ AYNI OLURDU

PKK'ya yönelik operasyonlara değinen Başbakan Davutoğlu, Türkiye Cumhuriyeti sınırlarında Türk askeri ve polisi dışında hiçbir silahlı gücün bulunmayacağı güne kadar mücadelenin süreceğini yeniledi, PKK'nın hendekleri için El Kaide'yi örnek verdi: El Kaide Amerika sınırlarında hendek kazsa tutumumuz yine aynı olurdu.

helal
 // ali
Helal başkanım helalsa oyum...
24 Ocak 2016 04:37
 // Rasim DUMAN
Basbakanimiz tasi tam gedigine koymus. Oyle guzel ve zekice bir misal vermis ki, muhatabinin buna verebilecegi tek kelimelik cevap dahi yok. Dusunuyorum da, faraza Avarel Basbakan olsaydi, 100 sene dusunse boyle bir kelam edemezdi....
23 Ocak 2016 20:48
Adam
 // Murtaza
Abd, adam gibi adam görsün, çünkü abd, gibi ikiyüzlü, yalancı, iftiracı, fitneci değil, bizim başkanımız, elhamdülillah....
23 Ocak 2016 17:18
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler