YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu'ndan flaş Abdullah Gül açıklaması!
Davutoğlu'ndan flaş Abdullah Gül açıklaması!
19 Ekim 2015 15:06
A Haber'de canlı yayında soruları cevaplayan Başbakan Ahmet Davutoğlu, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül hakkında, "Gül'ün hepimizi araması gerekirdi. Kendi takdiridir ama taziye evi Başbakanlıktır" açıklamasında bulundu.

A Haber'de canlı yayında  Murat Akgün'ün sorularını cevaplayan Davutoğlu 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül hakkında flaş açıklamalarda bulundu.

Gül'ün hepimizi araması gerekirdi diyen Davutoğlu, 'Kendi takdiridir ama taziye evi Başbakanlıktır. Burada taziye evi kim taziye kime verilir. Burada taziye evi bütün Türkiye’dir. Sadece HDP’ye taziye dilemek bütün vatandaşlarımızı HDP ile özleştirmek olurdu. Hepimizi araması lazımdı, tüm Türkiye’nin taziyesi bu. Demirtaş bu taziyeyi kendine mal edemez. Demirtaş’la bir görüşmem olmadı gerek de görmedim. Acı hepimizin acısı…' dedi.

DEMİRTAŞ'I ARADIM ÇÜNKÜ...

Ben Diyarbakır saldırısında Demirtaş’ı aradım çünkü HDP’ye saldırısı yapılmıştı ama tenezzül edip telefonumuza çıkmadı Demirtaş… Şimdi benim tekrar aramamı gerektirecek bir durumum yok, zaten taziyeyi beklemeden bizi, beni, cumhurbaşkanımızı katillikle suçlamış neyin taziyesini yapacağız.
Artık standartlarımızın olması lazım. Demirtaş’a bir taziyeyi şahsi olarak gerek görmedim. Bütün Türkiye’ye taziye diledik.

üzüldüm
 // komodor112
sayın abdullah gülün bu davranışını hiç hoş karşılamıyorum nereden baksan elinde kalıyor sayın baş bakanımızı destekliyorum devlet terbiyesi almış bir insan taziye yerinin neresi olması gerektiğini bilmesi gerekir ...
21 Ekim 2015 Çarşamba 08:49
PENSİLVANYANIN GÜLÜÜÜÜ
 // KAZIKLI VOYVODA
aldırma sn başbakanım...
19 Ekim 2015 Pazartesi 17:10
Hocaefendisinin
 // uykucu
Gul'u Abdullah....
19 Ekim 2015 Pazartesi 16:06
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler