YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu'ndan başkanlara: Evini, eşini, işini değiştirenden şüphelenirim
Başbakan Davutoğlu, AK Partili belediye başkanlarına akçeli işlerden uzak durmaları ve özel hayatlarına dikkat etmeleri talimatı verip, "Eşini, işini ve evini değiştirenlerin peşine düşeriz, şüpheyle yaklaşırız. Parasal ilişkilerde dikkatli olun" dedi.
Davutoğlu'ndan başkanlara: Evini, eşini, işini değiştirenden şüphelenirim
24 Ocak 2016 / 08:47 Güncelleme: 24 Ocak 2016 / 08:58

Başbakan Ahmet Davutoğlu, son belediye başkanları toplantısında önemli uyarılarda bulundu. AK Partili belediye başkanları geçtiğimiz günlerde "Belediye Başkanları" toplantısı için Ankara'ya geldi.

Başkanlara hitap eden Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun toplantının basına kapalı bölümünde özel hayat ve parasal konulara ilişkin bazı uyarılarda bulunduğu öğrenildi.

Davutoğlu, başkanlara akçeli işlerden uzak durmaları ve özel hayatlarına dikkat etmeleri talimatı verip, "Eşini, işini ve evini değiştirenlerin peşine düşeriz, şüpheyle yaklaşırız. Parasal ilişkilerde dikkatli olun" dedi. 

BAŞKANLARA SIKI DENETİM 

AK Parti, geçmişte olduğu gibi vatandaşların kafasında en küçük bir soru işareti oluşmaması için başkanları sıkı denetim altına aldı. Vatandaş, işadamı, STK'lar başta olmak üzere toplumun çeşitli kesimlerinden gelen ihbar ve şikayetler dikkate alınıp inceleniyor. Milletvekilleri il ya da ilçelere gönderilip inceleme yaptırılıyor. İddiayı ortaya atanlar, şehrin ileri gelinleri, konuyla ilgisi olanlardan sonra başkanlar dinleniyor. Yazılan rapor çerçevesinde genel merkez disiplin mekanizmasını harekete geçiriyor. Şu anda 15 dosya ile ilgili incelemeler devam ediyor.

 

SABAH

ŞU BİZİM İST/GAZİOSMANPAŞA
 // Kastamonulu
BİZİM GAZİOSMANPAŞAMIZA AK PARTİ NİN BELEDİYE VE HÜKÜMET HİZMETLERİ NE ZAMAN UGRAR BİLMEM AMA BİZİM ÇOCUKLAR GÖRÜRDE BİZGÖRMEYİZ ..............
24 Ocak 2016 Pazar 15:24
 // Ottoman
Başbakanım lafta kalmasin konua b.b. höz göre göre soyuluyor.tüm konya bununla calkalanıyor ama nedense bu haberler size ulaşmıyor. Ylasıyorda onemsemiyormusunuz yoksa anlamadık....
24 Ocak 2016 12:35
 // adem
Sanada böyle söylemek yakışır başbakanım.Allah herdaim yar ve yardımcınız olsun...
24 Ocak 2016 11:11
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler