YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu'dan Bahçeli'ye Eşme cevabı
Başbakan Davutoğlu, Devlet Bahçeli'nin "Eşme Köyü’ne gittin, kimleri devreye soktun?" eleştirisine cevap verdi. Davutoğlu, "söyleyeyim önümüzde mehmetçik vardı, mehmetçiğin elinde Türk yapımı silah vardı, Gökyüzünde Türk yapımı helikopter vardı" dedi.
Davutoğlu'dan Bahçeli'ye Eşme cevabı
13 Mayıs 2015 / 18:17 Güncelleme: 13 Mayıs 2015 / 18:32

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin "Eşme Köyü’ne gittin, kimleri devreye soktun?" eleştirisine Başbakan Davutoğlu'ndan yanıt geldi. "Biz kimseden izin almayız" diyen Başbakan Davutoğlu konuşmasını şöyle sürdürdü:

"O sizin döneminizdi Bahçeli"

"Sayın Bahçeli Eşme'ye kimden izin aldın da gittin diye soruyor. Biz Allah'tan başka kimseden izin almayız.  Söyleyeyim önümüzde mehmetçik vardı, mehmetçiğin elinde Türk yapımı silah vardı, Gökyüzünde Türk yapımı helikopter vardı.

Kimseden izin almam. O izin sizin döneminizdeydi Bahçeli. Kimseden izin almayız. Uşak'ın Eşme'sine ne kadar rahat gidiyorsak, Suriye'nin Eşmesi'ne o kadar rahat gideriz."

"Ben istifa etmeye hazırım"

7 Haziran seçimlerine ilişkin de konuşan Davutoğlu, "Biz birinci parti olamazsak ben istifa etmeye hazırım ama Bahçeli, Demirtaş, Kılıçdaroğlu bunu diyemiyor, çünkü kazanamayacaklarını biliyorlar.Mesele koltuk meselesi değil." dedi.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler