YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu: Vallahi billahi o TIR'lar...
Başbakan Ahmet Davutoğlu: "MİT TIR'ları üzerinden Bahçeli Türkiye Cumhuriyeti'ni suçladı. Allah şahit, vallahi, yemin ederek söylüyorum O TIR'lar Bayırbucak Türkmenlerine gidiyordu. Türkiye'ye dize çöktürmek, mahkum etmek istiyorlar"
Davutoğlu: Vallahi billahi o TIR'lar...
05 Haziran 2015 / 17:38 Güncelleme: 05 Haziran 2015 / 17:41

Kahramanmaraş'ta halka seslenen Davutoğlu; "MİT TIR'ları üzerinden Bahçeli Türkiye Cumhuriyeti'ni suçladı. Allah şahit, vallahi, yemin ederek söylüyorum O TIR'lar Bayırbucak Türkmenlerine gidiyordu. Türkiye'ye dize çöktürmek, mahkum etmek istiyorlar." dedi. Davutoğlu ayrıca; Bütün vatandaşlarıma sesleniyorum HDP'ye verilen oylar, teröre PKK'ya verilmiş olarak etki yapacaktır" açıklamasında bulundu.

Davutoğlu'nun açıklamalarından satırbaşları:

Seçime iki gün kaldı. Seçimden önceki son Cuma namazını Ulu Camii'de kılacağım. Programı ona göre yapın dedim. Rıdvan Hoca bu dersi verdi bizlere; Bu topraklarda yaşayanlar ya hür yaşarlar ya da şehitliği seçerler. Önce özgürlük, sonra cuma namazı.

"BAHÇELİ CHP'NİN ARKASINA KUYRUK GİBİ TAKILIYOR"

CHP'ye MHP'ye HDP'ye dışarıdaki unsurlar diyor ki; "Tek başınıza AK Parti ile uğraşamazsınız, hepinibirleşin AK Parti'yi yerinden edin." Bahçeli CHP'nin arkasına kuyruk gibi takılıyor.

"HDP SÖZCÜSÜ, MHP İLE KOALİSYON YAPABİLİRİZ DİYOR"

HDP Eş Başkanı Kudüs Yahudilerin kutsal mekanıdır diyor. MHP'nin bir şey dediğini duydunuz mu? Bu nasıl milliyetçilik? HDP sözcüsü MHP ile koalisyon kurabiliriz diyor. Düşünebiliyor musunuz? O zaman MHP'ye verdiğiniz oy CHP ya da HDP'ye verilmiştir. AK Parti Kuva-i Milliyesi'ne karşı CHP, MHP, HDP onlarla organize çalışan Pensilvanya paralel çetesi. İkinci paralel Kandil yani PKK, üçüncü paralel de Kandil.

"HDP'YE VERİLEN OYLAR TERÖRE, PKK'YA VERİLMİŞ ETKİ YAPAR"

Bütün vatandaşlarıma sesleniyorum HDP'ye verilen oylar, teröre PKK'ya verilmiş olarak etki yapacaktır. 12 senedir kaos için her şeyi denediler ama bizi durdurabildiler mi?

"VALLAHİ, YEMİN EDEREK SÖYLÜYORUM..."

MİT TIR'ları üzerinden Bahçeli Türkiye Cumhuriyeti'ni suçladı. Allah şahit, vallahi, yemin ederek söylüyorum O TIR'lar Bayırbucak Türkmenlerine gidiyordu. Türkiye'ye dize çöktürmek, mahkum etmek istiyorlar.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler