YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu: Terör seviciliği HDP ile sınırlı değil!
Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Türkiye'de terör seviciliği yalnızca HDP ile de sınırlı değil. Ana muhalefet partisi de terör seviciliğine soyunuyor" dedi.
Davutoğlu: Terör seviciliği HDP ile sınırlı değil!
17 Mart 2016 / 22:00 Güncelleme: 18 Mart 2016 / 07:55

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara'da şehit yakınlarıyla düzenlenen programda açıklamalarda bulundu.

İşte Davutoğlu'nun açıklamalarından satır başları:

BU MİLLETİN ÖNÜNDE DİZ ÇÖKECEKSİNİZ

Başbakan Ahmet Davutoğlu, yaptığı açıklamada, "Türkiye'nin terörle mücadelesi mutlaka ama mutlaka başarıyla sonuçlanacaktır. Hiç ama hiç endişeniz olmasın PKK'sı, YPG'si, DEAŞ'ı, paraleli, DHKP-C'si, şusu busu, alfabenin değişik harflerinin arka arkaya sıralandığı bu terör makineleri şunu bilsinler ki onlara hitaben söylüyorum, yenileceksiniz, yenileceksiniz, mutlaka yenileceksiniz. Bu aziz milletin önünde diz çökeceksiniz" ifadelerini kullandı.

TERÖR SEVİCİLİĞİNE SOYUNUYORLAR

Bombacının taziyesine HDP'li vekil katıldı, dün de 2 HDP'li vekiller cenazelerine katılıyor. CHP de teröristi savunmuştu ve sahip çıkmıştı. Savundukları teröristler polisimize saldırıyor. Türkiye'de terör seviciliği yalnızca HDP ile de sınırlı değil. Ana muhalefet partisi de terör seviciliğine soyunuyor.

ANAMUHALEFETİN İÇLER ACISI DURUMU BİZİKAHREDİYOR

"Açık ve net söylüyorum teröre, teröriste destek verenler, dokunulmazlık zırhına bürünerek kurtulamazlar, Gazi Meclisimizin çatısında asla barınamazlar" şeklinde konuşan Başbakan Davutoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: 

"Geçtiğimiz günlerde 10 sol terör örgütü Kandil'de PKK ile ittifak ettiklerini açıkladılar, aynı gün Demirtaş, CHP'ye birlik olma çağrısı yaptı. Kandil'de 10 terör örgütü bir araya gelip Türkiye'ye savaş ilan ederken burada başka ittifaklar kurulmaya çalışılıyor. 

Bunlar tesadüf mü? CHP'nin PKK ile aynı çatı altına giren örgütlere kol kanat germesi, milletvekillerinin terör örgütünün televizyonuna çıkması, Demirtaş'ın kendisini CHP'ye yakın bulması, dost, yoldaş olması, tesadüf değildir. Anamuhalefet partisinin düştüğü bu içler acısı durum bizi kahrediyor."

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler