YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu: Terör karşısında 78 milyon ile birlikteyiz!
Ankara'daki terör saldırısına dair açıklamada bulunan Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Bütün terör örgütlerine karşı verdiğimiz haklı mücadelede asla geri adım atmayacağız" dedi.
Davutoğlu: Terör karşısında 78 milyon ile birlikteyiz!
17 Şubat 2016 / 23:45 Güncelleme: 17 Şubat 2016 / 23:48

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara'daki bombalı terör saldırısının ardından açıklamalarda bulundu. Davutoğlu, saldırıyı gerçekleştirenlerin ve azmettirenlerin asla amaçlarına ulaşamayacağını ifade etti.

İşte Davutoğlu'nun açıklamalarından satır başları:

TERÖR KARŞISINDA 78 MİLYON VATANDAŞIMIZ İLE BERABERİZ

Terör ve şiddet karşısında 78 milyon vatandaşımızla bir ve beraberiz. Türkiye Cumhuriyeti, kendi hukukunu çiğnetmeyecek ve kimden gelirse gelsin haklı davasından vazgeçmeyecektir. Ülkemizi, aziz milletimizi ve demokrasimizi hedef alan bu menfur saldırıyı gerçekleştirenler ve azmettirenler asla amaçlarına ulaşamayacaklar.

ASLA GERİ ADIM ATMAYACAĞIZ

Bütün terör örgütlerine karşı verdiğimiz haklı mücadelede asla geri adım atmayacağız. Bu menfur saldırıyı istismar ederek provokasyona yeltenecek şer odaklarına karşı yüce milletimizin engin ferasetine ve sağduyusuna güveniyorum.

Uzunca bir süredir, terörün hedefi olan ve birçok badireyi daha fazla kenetlenerek aşmış milletimiz, bu saldırılar karşısında da vakar ve dayanışma içerisinde bu zor koşulların üstesinden gelecektir.

Türkiye Cumhuriyeti devleti hukuk ve adalet çizgisinden sapmadan, terör ve şiddete prim vermeden, öncelikle kendi ulusal güvenliğini koruyacak insani değerleri herkes adına savunmaya devam edecektir.

 // Rasim DUMAN
Kiymetli,muhterem,kahraman Basbakanim, Ahmet hocam, senin cok sevdigin bu aziz ve asil milletin evlatlari da seni cok seviyor, itimad ve basarilariniz icin dua ediyor. Mahzun olmayin, moraliniz bozulmasin. Bu fitne zamaninda, Hak yolda olan biziz ve istikametimizi muhafaza ettigimiz muddetce, ALLAH(C.C.)'in nusrati yanimizda olacaktir insallah....
18 Şubat 2016 03:20
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler