YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu: Savcılara tek tek hesap soracağız
Davutoğlu: Savcılara tek tek hesap soracağız
18 Ekim 2014 11:15
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Bingöl'deki saldırıyla ilgili önemli bir bilgi paylaştı.

Ahmet Davutoğlu, Kanal 7'de yayınlanan “İskele Sancak” programda önemli açıklamalarda bulundu.

Davutoğlu, "Bingölde şehit edilen kardeşlerimiz için ihbar geliyor ama polis savcıya bunları gözaltına alabilmek için başvuruda bulunuyor, savcı delil yok diye müsade etmiyor ve kardeşlerimiz şehit oluyor. Bizim yargı reformu ile getirdiğimiz şey şu eğer makul şüphe varsa polis istediği aracı durdurur ve incelemesini yapar, bir suç unsuru yoksa araç çeker gider" dedi.

Savcılara tek tek hesap soracağız

Yakalanan teröristleri delil yetersizliği veya benzer bahaneler ile serbest bırakan savcılara tespit eden Başbakan Davutoğlu ilgili savcıları tek tek tespit ettiklerini ve hesap soracaklarını belirtti.

Tedbiri zamanında almak gerekir...!!!
 // Muhafız
Bu parelelci savcı ve hakimlerin bir bir ortaya çıkarılıp hesap sorulmazsa, daha çok böyle hükümete karşı darbe girişimleride olur, ordunun subay ve astsubaylarına sahte delillerle kumpas kurarak yıllarca hapislerde yatmasına sebep olunur, devlet sırlarını başka devletlere satar, mit elemanlarını deşifre ederek devletin bütün önemli stratejilerini tespit ederek pasifize eder, mit elemanlarını içeri tıkmaya çalışırlar, devlete karşı daha çok parelel devlet kurmaya çalışırlar, önlem almak lazım.! ...
19 Ekim 2014 Pazar 01:54
2
 // 1
Allah razi olsun...
18 Ekim 2014 23:01
İnşaallah
 // musasadr
Gavurun da Hainin de YILANIN da BAŞI YARGIDADIR.. Yargı düzene sokulmadıkça KURTULUŞ FELAH asla olamaz...
18 Ekim 2014 Cumartesi 12:19
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler