YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu: ÖTV'nizi biz ödeyeceğiz
Başbakan Davutoğlu ATO Kongre Merkezi'nde düzenlenen toplantıda konuştu. Davutoğlu 2016 sonuna kadar Ticari taksi, hatlı minibüs, servis aracı, özel halk otobüsünü değiştirecek şoförlerin ÖTV'sinin devlet tarafından ödeneceğinin müjdesini verdi.
Davutoğlu: ÖTV'nizi biz ödeyeceğiz
12 Mayıs 2015 / 12:10 Güncelleme: 12 Mayıs 2015 / 12:25

Başbakan Davutoğlu: "Ticari taksi, hatlı minibüs, servis aracı, özel halk otobüsünüzü 2016 yılı sonuna kadar yenilerseniz, ÖTV'nizi biz ödeyeceğiz. Yani bir seferliğine değil, 2016 sonuna kadar yenilemeniz halinde ÖTV'niz bizden. Son teknolojiyle donanmış, güvenli, konforlu araçlarda hizmet vereceksiniz, araç stoğunun yenilenmesiyle vatandaşlarımız da bu konfordan istifade edecekler."

Başbakan Davutoğlu'nın açıklamalarından satır başları,

- Şoför esnafı adeta sır küpüdür. Sizler memleketin radarlarısınız. Melekette durumların iyiye ya da kötüye gittiğini en iyi siz hissedersiniz

- Pek çok alanda faizsiz kredi uygulamasına geçtik. Bu bizim esnafımıza olan saygımızın doğrudan göstergesidir. Bağ-kur borçlularına ödeme kolaylığı getirdik.

- Bir takım müjdeler vereceğim sizlere...

-  Ticari taksi, hatlı minibüs, servis aracı, özel halk otobüsünü 2016 sonuna kadar yenilerseniz, ÖTV'nizi biz ödeyeceğiz

 

 

 

1
 // 1
ver devletlim ver çok kazanandan az alıp çok ver az kazanandan çok alıp az ver oranti güzel...
12 Mayıs 2015 14:29
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler