YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu, Merkel, Tusk ve Timmermans Gaziantep'te görüşecek
Başbakan Davutoğlu ile Almanya Başbakanı Merkel, AB Konseyi Başkanı Tusk ve AB Komisyonu Başkan Yardımcısı Timmermans, Cumartesi günü Gaziantep'te temaslarda bulunacak.
Davutoğlu, Merkel, Tusk ve Timmermans Gaziantep'te görüşecek
18 Nisan 2016 / 14:02 Güncelleme: 18 Nisan 2016 / 14:39

Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Almanya Başbakanı Angela Merkel, Gaziantep'te Suriyeli mültecilerle bir araya gelecek.

Başbakanlık kaynaklarından alınan bilgiye göre Davutoğlu, cumartesi Merkel, AB Konseyi Başkanı Donald Tusk ve AB Komisyonu Başkan Yardımcısı Frans Timmermans ile heyetlerarası görüşmeler yapacak. 

Davutoğlu, Merkel, Tusk ve Timmermans daha sonra Gaziantep Üniversitesi Kongre ve Sanat Merkezi'nde düzenlenecek Türkiye-AB Suriyelilere Yardım Programı açılış törenine katılacak.

Ardından Nizip Geçici Barınma Merkezi'ne hareket edecek liderler, burada incelemelerde bulunduktan sonra dörtlü basın toplantısı düzenleyecek.

 

AA

 // Fatıma
Biyorum yorumumu yine yayımlamayacaksınız ancak şunuda bilin o çok sahip çıktığınız vatan haini şerefsiz suriyeliler biz örtülü inançlı türk kadınlarını makyaj yapmıyor kocasını elde tutamıyor diye aşağılıyor neden bu devlet bizi görmezden gelip suriyelilere bu kadar sahip çıkıyor anlamadım yazıklar olsun devletime ne diyelim ALLAH büyük belki topunu denizde helâk eder o zaman bizde bayram ederiz....
18 Nisan 2016 22:05
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler