YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu konuşmasını bırakıp eşine takıldı
Başbakan Ahmet Davutoğlu, doğuma girmek zorunda olduğu için Çalışan Kadınlar Buluşması’na geç gelen doktor eşi Sare Davutoğlu’nun salona girdiğini görünce konuşmasına ara verip eşine takıldı.
Davutoğlu konuşmasını bırakıp eşine takıldı
27 Ekim 2015 / 19:18 Güncelleme: 27 Ekim 2015 / 20:15

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen “Çalışan Kadınlar Buluşması”na katıldı.

DAVUTOĞLU KONUŞMASINI BIRAKIP EŞİNE TAKILDI

Davutoğlu, doğuma girmek zorunda olduğu için salona geç gelen doktor eşi Sare Davutoğlu’nu görünce esprili bir dille, “Çalışan kadın olarak Sare hanım doğum sonrası aramıza katıldı. Kadınlarımız bir yerden bir yere koşarlar yetişmeye çalışırlar Hoşgeldin diyelim" dedi.

1-20151027191915.jpg

KADINLAR 5 İŞLE UĞRAŞIP 5 PROBLEMİ ÇÖZEBİLİR

''Kadınla rabbimiz o kadar güzel nimetler ve kabiliyetler vermiştir, erkeklerin arkasından aynı anda 5 işle uğraşıp 5 problemi çözebilirler. Kulaklarını telefona dayayıp bir taraftan yemek pişirip, diğer taraftan çocuklarına hikaye anlatabilirler. Bunların örneğini onlarca kez gördük. Bu arada göz kaş işareti ile beylerine ne yapmaları ne yapmaları gerektiğini söylerler.

BİZ HADDİMİZİ BİLİRİZ

Eli, dizi, gözü, kaşı ile kadın çok fonksiyonel bir hayatı sürdürebilecek kabiliyettedir. Erkekler bunu bırakın yapmayı nüfus dahi edemezler, biz haddimizi biliriz” dedi.

2-663.jpg

DOĞUM FOTOĞRAFLARINI MASADAKİLERE GÖSTERDİ

Toplantıya geç gelen Sare Davutoğlu ise eşinin sözleri üzerine doğum sonrası çekilen fotoğrafları masadakilere gösterdi.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler