YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu Kocaeli'den seslendi
Davutoğlu Kocaeli'den seslendi
07 Şubat 2015 15:41
Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Kocaeli İl Kongresi'nde konuştu. Davutoğlu, "Seçime doğru giderken provokasyonlar olabilir" dedi.

Yerel seçimlerde ve cumhurbaşkanlğı seçimlerinde gösterdikleri başarıdan dolayı Kocaelililere teşekkür eden ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamını getiren Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun bu sözlerinden sonra salonu dolduranlar hep bir ağızdan 'Recep Tayyip Erdoğan' lehine tezahürat yaptı.  

İşte Davutoğlu'nun konuşmasından satır başları: 

- CHP mahkemeye düştü, ilçede mahkemelik olandan Türkiye'ye hayır gelir mi? Bunlar Türkiye'yi mahkemeye düşürür. AK Parti hareketi her şeyden önce bir ahlak ve erdem hareketidir. AK Parti Türkiye'de olduğu kadar dünyada da mazlumların partisidir. 

Seçimden önce provokasyon olabilir

- AK Parti kadroları davayı menfaat ve hesap davası olarak görmüyor. Zihnimizi ve bedenimizi bu dava için ortaya koymuşuz. Seçime doğru giderken provokasyonlar olabilir. Türkiye'nin her yerinde bir tek AK Parti var. 

- Kılıçdaroğlu da biliyor ki, 7 Haziran'da bu millet sana oy da vermez yüz de... Bu millet sana 4 dakika bile vermez. Verirse Türkiye'yi de Şişli durumuna düşürürsün!

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler