YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu: Kendi maaşının hesabını bilemeyen bir adama hazine verilir mi?
Başbakan Davutoğlu partisinin Bartın mitinginde vatandaşlara hitap etti.
Davutoğlu: Kendi maaşının hesabını bilemeyen bir adama hazine verilir mi?
01 Mayıs 2015 / 19:23 Güncelleme: 01 Mayıs 2015 / 20:06

Başbakan Davutoğlu: "Yalnız öyle resimler var ki CHP bayraklarıyla HDP bayrakları yan yana ve marjinal bazı sol gruplar ve terör grupları da yan yana. Bir CHP milletvekili, milletvekili unvanıyla polis otosuna saldırdı ve camını kırdı. Şimdi, buradan Kılıçdaroğlu'na sesleniyorum: Ya bu milletvekiline hesabını sor ya da seni de bu vandallarla aynı şekilde, aynı kategoride anarız."

  CHP ve HDP, bu şekilde işbirliği yaparken..

Başbakan Davutoğlu: "Bugün CHP, bugünkü tabloyla da HDP ile girdiği işbirliğini açıkça ortaya koymuştur. Ayrıca CHP, DHKP-C örgütü ile özellikle de Suriye politikası bağlamında perde gerisinde yaptığı işbirliği de açıktır. Şimdi, Bartınlılar, biz sol örgütlerle, marjinal örgütlerle, bölücülerle işbirliği yapan CHP'ye izin verir miyiz  CHP ve HDP, bu şekilde işbirliği yaparken, ülkemizin birliğini, beraberliğini tehdit eden örgütlere bu meydanları bırakır mıyız "

Davutoğlu'nun açıklamalarından satır başları

- Bugün vandallar meydana çıkmaya çalıştıklarında emniyet güçleri bunlara izin vermediler, teşekkür ediyorum.

- Yalnız öyle resimler var ki CHP bayraklarıyla HDP bayrakları yan yana ve marjinal bazı sol gruplar ve terör grupları da yan yana.

- Bir CHP milletvekili, milletvekili unvanıyla polis otosuna saldırdı ve camını kırdı. Şimdi, buradan Kılıçdaroğlu'na sesleniyorum: Ya bu milletvekiline hesabını sor ya da seni de bu vandallarla aynı şekilde, aynı kategoride anarız."

- Türkiye 2023 yılında dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına girecek.

- Kendi maaşının hesabını bilemeyen bir adama hazine verilir mi?

-Kılıçdaroğlu, Suriye'den bize sığınanları geri vereceğiz diyor. Siz mazlumu zalime teslim eder misiniz?

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler