YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu Iğdır'da halka seslendi
Davutoğlu Iğdır'da halka seslendi
05 Mayıs 2015 18:41
Başbakan Ahmet Davutoğlu Iğdır'da düzenlenen mitingde halka hitap etti.

Davutoğlu'nun açıklamalarından satır başları;

- Iğdır'dan bütün Kafkas milletlerine sesleniyorum gelin birlikte yeni bir Kafkasya kuralım tarihi düşmanlıkları bırakalım hem Kafkas hem Balkan hem de Ortadoğu milletlerine bu çağrıyı sunduk. Bizim dilimiz barış dilidir. Barış isteriz ama herkes de bilsin ki bir yerde bir zulüm varsa o zulmün karşısında ha bu Ağrı dağı kadar dimdik dururuz. Kılıçdaroğlu Ardahan'daydı Suriyelilleri geri göndereceğiz dedi. Can Azerbaycan kardeşlerimiz buraya özgürlük için yürüdüler CHP yönetimi sınırı kapadı. Anadolu onları beklerken o yiğit insanlar teslim edildi CHP zihniyeti 146 kardeşimizi Ruslara teslim edildi ve şehit edildi. Allah şahit ki bu topraklarda bir daha böyle bir zillet yaşanmayacak. 

- Şimdi Kılıçdaroğlu diyor ki Esed zulmünden gelen Türkleri geri göndereceğim aziz Iğdırlılar biz mazlumu zalime verir miyiz? Günlerdir Bahçeli'den bir ses çıkmıyor. 

-Bugün barış şarkısı çığıran Demirtaş 6-7 Ekim olaylarında insanları sokağa davet ediyordu. Ya demokrasiyi seçeceksiniz ya silahları ikisi bir arada olmaz. HDP tek parti döneminin CHP'si gibi

-Iğdır'a doğalgazı en kısa sürede getireceğiz. Kardeşlik türküsünü Ağrı dağından haykıracağız. İnadına kardeşlik, inadına barış, inadına demokrasi diyeceğiz. 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler