YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu: Gelin omuz omuza mücadele edelim
Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Siyasi düşüncelerimizi bir kenara bırakalım. Bu ülkenin istiklali için omuz omuza mücadele edelim" dedi.
Davutoğlu: Gelin omuz omuza mücadele edelim
23 Nisan 2016 / 14:17 Güncelleme: 23 Nisan 2016 / 14:53

Başbakan Ahmet Davutoğlu, 23 Nisan özel gündemli oturumda açıklamalarda bulundu.

İşte Davutoğlu'nun açıklamalarından satır başları:

BU MİLLETİ BÖLMEYİ KİMSE BAŞARAMAYACAK

Bu Meclis'i özgürlüklerin ve insan haklarının temel kalesi kıldığımız zaman emin olun siyasi görüşümüz ne olursa olsun emin bir geleceğe yürüyeceğiz. Demokrasi ve birliği savunmak muhalefete tavsiyem güzel işler yaptığımızda bunu söyleyiniz ki bizde eleştirilerinizi görebilelim.

96 yıl önce bu Meclis'i kuranlar tarihin öznesi oldular. 16 Mart'ta İstanbul işgal olduğunda Gazi Mustafa Kemal "Geldikleri gibi gideceklerdir" demişti. Bu milelti bölmeyi kimse başaramayacak.

GELİN HEP BERABER OMUZ OMUZA MÜCADELE EDELİM

Siyasi düşüncelerimizi bir kenara bırakalım. Bu ülkenin istiklali için omuz omuza mücadele edelim. Bu ülkenin kaderi birdir. Ya hep beraber var olacağız, ya hep beraber öleceğiz.

OLAYLAR VE YANKlLARl, HABERLER ➷
 // Halîme Gözüpek
VE YORUMLARl: Efendim, Sayın başBakan'ımız bugün "siyaseti bir kenara bırakın, gelin omuzOmuza mücadele edelim" demiş.. Demek ki bu nedenle sayın Bakanımız Sema Ramazanoğlu kameralara Kemal Kılıçtaroğlu ile aynı saffta omuzOmuza poz vermiş!!!...
23 Nisan 2016 Cumartesi 15:38
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler