YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu gece yarısı bakın nereye gitti
Davutoğlu gece yarısı bakın nereye gitti
07 Kasım 2014 06:10
Başbakan Ahmet Davutoğlu, 24 Ekim Cuma akşamı AK Parti Genel Merkezi'ndeki Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'ndan sonra eşi Sare Davutoğlu ile birlikte kıyafet alışverişine çıktı.

Vatan'ın haberine göre; Gece yarısına doğru Kavaklıdere’de İran Caddesi üzerinde bulunan Derviş Bağzıbağlı mağazasına gelen Davutoğlu çifti için, mağazanın girişine kırmızı halı serildi.

Sivil plakalı bir araçla mağazaya gelen Davutoğlu çiftini, mağazanın sahibi Derviş Bağzıbağlı ve mağaza yöneticileri kapıda karşıladı. Davutoğlu‘nun 45 dakikalık zyareti ise başkentin magazin dergisi Bitter tarafından görüntülendi. 

Açıklama yapmadılar

Derviş Bağzıbağlı mağazası ziyaretle ilgili açıklama yapmayacaklarını söyledi. Bağzıbağlı, Kıbrıslı bir ailenin çocuğu. Aileden terzi ve ikinci kuşak. Üçüncü kuşak olan oğlu da baba mesleğini devam ettiriyor.

Bağzıbağlı, İngiltere’nin lüks kumaş üreticilerinden aldığı kumaşlarla, Türkiye’de ünlü iş adamlarından siyasetçilere ve büyükelçilere kadar pek çok kişi için özel dikim kıfayetler tasarlıyor. 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler