YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu: Fezlekelerin yargıya intikali için süreç başladı
Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Pervasızca teröre sözcülük yapanlar da adaletin karşısına çıkarak hesap verecek. Fezlekelerin yargıya intikalini sağlayacak düzenleme için süreç başlamıştır, gereğince de ilerleyecektir" dedi.
Davutoğlu: Fezlekelerin yargıya intikali için süreç başladı
18 Nisan 2016 / 10:12 Güncelleme: 18 Nisan 2016 / 10:58

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Şehit yakını, Gazi ve Gazi yakınları için düzenlenen istihdam programında açıklamalarda bulundu. Davutoğlu, teröre destek verenlerin adaletin karşısına çıkarılacağını belirterek, fezlekelerin yargıya intikalini sağlayacak düzenleme için sürecin başladığını ifade etti.

İşte Davutoğlu'nun açıklamalarından satır başları:

FEZLEKELERİN YARGIYA İNTİKALİ İÇİN SÜREÇ BAŞLADI

23 Temmuz'da bütün güvenlik birimlerimize verdiğimiz talimat bugün de geçerlidir. Bu ülke, Türkiye Cumhuriyeti devleti, vatandaşlarıyla beraber terörizmi dize getirmekte kararlıdır. Pervasızca teröre sözcülük yapanlar da adaletin karşısına çıkarak hesap verecek. Fezlekelerin yargıya intikalini sağlayacak düzenleme için süreç başlamıştır, gereğince de ilerleyecektir.

Şer odakları hakettikleri cevabı aldılar, bundan sonra da alacaklar. Teröristin taziye çadırındakiler güya barıştan bahsediyorlar. Hendek savaşları kamu güvenliğini tehdit etti diyorlar. Siz herkesi kör alemi sersem mi sanırsınız.

KİMSE TERÖRLE MÜCADELEYİ YARIM BIRAKACAĞIMIZI DÜŞÜNMESİN

Bu ülkenin bütün şehirleri ve dağları son teröriste temizlenene kadar mücadelemiz kararlılıkla sürecektir. Kimse bu mücadeleyi yarım bırakacağımızı düşünmesin. Terörist ile vatandaşı her zaman birbirinden ayıracak vatandaşımızın yanında olacağız. Vatandaşlarımız arasında ayrım yapmadık yapmayacağız. Şehitlerimiz tekbirlerle yüce bir yolculuğa çıkıyor. Hiçbir ayrım yapamadan her birini bağrımıza basıyoruz.

...
 // Adıyaman'lı Akın
Fazla uzatmayın...
18 Nisan 2016 13:11
 // Cahit
Yerinde ve cokgeckallmis birkar...
18 Nisan 2016 11:05
 // Oktay
Biz vatandaş olarak meclisdeki teröristlerin yargılanmasını dört gözle bekliyoruz....
18 Nisan 2016 10:56
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler