YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu: Ev adresim beyan edilmiş, sorsalar söylerdim
Başbakan Ahmet Davutoğlu, 50 milyon kişinin kimlik bilgilerinin çalınması ile ilgili olarak, "Gerekli tedbirlerin alınması için bir çalışma yürütülüyor. Benim de evimin adresi beyan edilmiş. Sormuş olsalardı söylerdim.
Davutoğlu: Ev adresim beyan edilmiş, sorsalar söylerdim
06 Nisan 2016 / 13:02 Güncelleme: 06 Nisan 2016 / 13:30

İşte Davutoğlu'nun açıklamalarından satır başları:

Kasım seçimleri sonrası Finlandiya'ya gerçekleştirdiğim ilk ziyaret ve sizi de ülkemize yakın işniirlliği için davet ediyoruz. Finlandiyalı turistleri de Türkiye'ye bekliyoruz.

TÜRKİYE-AB GERİ KABUL ANLAŞMASI

AB geri kabul anlaşması hakkındaki soruları cevaplayan Başbakan Davutoğlu; "Bu anlaşma yürürlüğe gireli 2 gün oldu. Yasadışı sığınmacıların Türkiye'ye geri gönderilmesi. İkincisi de Türkiye'deki sığınmacıların Avrupa'ya gönderilmesi.

20 Mart tarihinde sonra yasadışı sığınmacı sayısında büyük azalma kaydedildi. Bu başarı AB ile Türkiye arasında yapılan anlaşmanın başarısı sayesinde oldu. Almanya, Hollanda ve Finlandiya'ya sığınmacıların bir kısmını yönlendirdik." dedi.

EVİMİN ADRESİ DE BEYAN EDİLMİŞ, SORSALAR SÖYLERDİM

Bu verilerin sızdırılması konusunu ciddiyetle ele alıyoruz. Dün Bakanlar Kurulu'nda Ulaştırma Bakanı Binali Bey'den bilgi arz etmesini istedim. O da 2009'dan bu yana çıkan haberler konusunda bilgi verdi. Kendisine gerekli tedbirlerin alınmasını istedik.

2009-2010'da ilk defa bu haberlerin yayınlanmasını söylüyorum. Siber suçlar bütün dünya için tehdit oluşturuyor. Gerekli tedbirlerin alınması için bir çalışma yürütülüyor. Benim de evimin adresi beyan edilmiş. Sormuş olsalardı söylerdim. 

DOKUNULMAZLIK İÇİN ÇAĞRIDA BULUNDUK

Partilere gerekli çağrılarda bulunduk. CHP yarın cevabını iletecek. Olumlu cevap gelirse ortak bir insiyatif olarak gelmezse AK Parti kendi görüşünü bildirecek. CHP'nin teklifinin ardından harekete geçeceğiz.

...
 // Yahya RAMİ
Sayın Başbakan'a daygimiz ve hürmetimiz var ama bu meseleyi bu kadar hafife almasını yadırgadığımı ifade etmek istiyorum!!??...
06 Nisan 2016 13:43
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler