YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu: Doğan medyası Türkiye batsın istiyor!
Başbakan Ahmet Davutoğlu katıldığı canlı yayında açık açık Doğan medyasının hedefinin ne olduğunu söyledi.
Davutoğlu: Doğan medyası Türkiye batsın istiyor!
07 Mayıs 2015 / 10:15 Güncelleme: 07 Mayıs 2015 / 12:35

Dün akşam Kanal7-Ülke TV ortak yayınında gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtlayan AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu çok çarpıcı bir tespitte bulunurken TÜSİAD'a da çağrı yaptı.

Doğan Medyası AK Parti gitsin ülke batsın istiyor 

Asgari ücretin 1500 TL'ye çıkması durumunda kayıt dışı çalışanların sayısı artacağını söyleyen Davutoğlu, '' 'AK Parti gitsin de ülke batarsa batsın' diyen bir medya var Türkiye'de. Açık söyleyeyim Doğan medyasıdır bunlar. Bu medya bu vaatlerin arkasında duruyor.'' dedi.

TÜSİAD muhalefet vaadleri için açıklama yapsın 

TÜSİAD'ın muhalefetin vaatleri için çıkıp açıklama yapması gerektiğini de söyleyen Davutoğlu, ''TUSİAD yarın çıksın 'Asgari ücret 2 bin TL olsun' desin. TUSİAD açıklama yapsın 'bunlar gayet akılcı politikalardır' diye. Bizim yaptığımız şeye popülizme düşmeyin diye çağrıda bulunanlar şimdi sesleri çıkmıyor. Bir taraftan Kılıçdaroğlu'nu parlatıyorlar bir taraftan HDP'yi parlatıyorlar.'' diye konuştu.

onların istediği..
 // atiker
2002 öncesi türkiye hocanın tabiri ile üç kağıt ekonomisi paradan para kazanma devri bir koy bin al düzeni ekonomi batsınki bunlar eski beyaz türklüklerine geri dönsünler insanlar sefalete düşsün bunlara mahkum ve muhtaç olsunlar sermaye güçleri ile devleti ve milleti istedikleri gibi dizayn etsinler bir elleri balda bir elleri yağda olsun milletin iyice gözü açılmadan bu seçimde işi bitirsinlerki ak parti 2023 giderse onların sonu olacağını iyi biliyorlar......
07 Mayıs 2015 Perşembe 13:06
 // mustafa
batsın istemez. düşsün kalksın ister. bu durum hep aynı birilerini zengin eder.
çünkü devletin kasası dolu. bu birilerinin iştahını açti....
07 Mayıs 2015 11:34
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler