YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu Demirtaş'a sert çıktı: Konuşacak yüzü yok
Başbakan Ahmet Davutoğlu, HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş'a sert çıktı. Davutoğlu, Demirtaş'ın pazarlık partisi değiliz sözlerine tüm milletimiz sadece gülmektedir. AK Parti’yi kirli pazarlıkla anmak onun haddi değildir" dedi.
Davutoğlu Demirtaş'a sert çıktı: Konuşacak yüzü yok
17 Mart 2015 / 20:12 Güncelleme: 17 Mart 2015 / 22:06

Başbakan Ahmet Davutoğlu HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş'a twitter hesabı üzerinden sert çıktı.

İşte Davutoğlu'nun o mesajları:

HDP Eş Başkanı Demirtaş'ın bugünkü açıklaması had bilmezliğin ve demokrasiye saygısızlığın yeni örnekleridir. Demirtaş'ın dönüp dolaşıp geldiği yer, 1990'larda Kürt vatandaşlarımızın iradesini yok sayan vesayetçilerle aynı yer olmuştur.

Bu vesayetçilerle dün sayın Cumhurbaşkanımıza "muhtar bile olamazsın" diyenler bugün sokağa çıkamaz durumdadır.

Başkanlığa karar verecek olan sadece aziz milletimizdir

Sayın Cumhurbaşkanımızın başkanlığına karar verecek olan sadece ve sadece aziz milletimizdir.

Demirtaş'ın pazarlık partisi değiliz sözlerine tüm milletimiz sadece gülmektedir. AK Parti’yi “kirli pazarlık”la anmak onun haddi değildir.

Demirtaş'ın konuşacak yüzü yok

AK Parti bugüne kadar hiçbir siyasi partiyle seçim pazarlığı yapmamış, tamamen milletin teveccühüne dayanmıştır. CHP ile her türlü pazarlığa giren Demirtaş'ın bu konuda söyleyecek sözü de yok, konuşacak yüzü de.

Daha son yerel seçimlerde tek ortak noktaları AK Parti'ye karşı çıkmak olan tüm muhalefet partileri her yerde bize karşı işbirliği yapmıştır

Sonuç ise onlar için hüsran oldu. AK Parti'nin Demirtaş gibilerin ittifakına da verecekleri akla da ihtiyacı yok. Bize aziz milletimiz yeter.

dvt1.jpg

dvt2.jpg

yeni türkiye
 // yeni türkiye
selahattin demirtas yasiklar olusun eskiden ne oludugun söleymiyordun basmakan sizler onunuzu aciti sizler o zaman tan nankörsunuuz sende CHP DEN yanaluyorsunuz anlayan anlar ...*...
17 Mart 2015 Salı 22:05
19:31
 // izmir izmirli
Aslansın be...
17 Mart 2015 19:31
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler