YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu Demirtaş'a sert çıktı
Başbakan Davutoğlu, AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Kongresi'nde partililere hitap etti. Davutoğlu, dün teröristlerin askerlere ateş açtığını, savcının şehit edildiğini anımsatarak, "Bu saldırılarla Türk demokrasisi ve sandık hedef edinilmiştir" dedi
Davutoğlu Demirtaş'a sert çıktı
12 Nisan 2015 / 15:33 Güncelleme: 12 Nisan 2015 / 16:08

Başbakan'ın konuşmasından satırbaşları:

Bu aziz şehir gençlerin üzerinden yükselen bir şehirdir. İstanbul'u bir hoca olarak kabul edin aziz gençler. Her sokağından irfan dersi alın. Biz de İstanbul sokaklarında Türkiye'nin mazlum milletlerin hamisi olacağını düşünerek yürümüştük. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan siyasi kariyerine buradan, gençlik kollarından başladı. İstanbul'un aziz gençleri hep ideallerinizin arkasında yürüyün. Bugün size 4 aziz kardeşinizden selam getirdim. Dün Ağrı'da hain bir saldırıda yaralanan kardeşlerinizden sizlere selam getirdim. Onlar diyor ki hiç merak etmesinler biz aziz mehmetçikler bu vatan sathındayken gençler Türkiye'nin geleceğinde emin adımlarla yürümeye devam edecekler. 
Aslında biz bu tuzakları çok gördük, savcımızın şehit edilmesiyle, bu saldırılarda Türkiye'nin geleceği hedef alınmıştır. 

"Demirtaş'a sesleniyorum"

Demirtaş'a sesleniyorum, bukalemun siyaseti gibi, Batı'da ve Doğu'da farklı konuşan Demirtaş'a sesleniyorum eğer bir tuzağın parçasıysanız, sizler ve sizin arkanızdakiler bilsin ki AK Parti bütün bu projeleri yerle bir edecektir. 

Türk Silahlı Kuvvetleri milli bir ordudur, bu ordunun içinde Diyarbakırlı da vardır, Mersinli de, Yozgatlı da vardır.

Bilsinler ki, Kılıçdaroğlu'nun tahrikleri de, Demirtaş'ın hesapları da ve bunların arkasındaki uluslararası güçlerin planları da milli iradeyi akamete uğratamayacaktır. 

Size bir hocanız olarak diyorum ki, makam peşinde değil dava peşinde olun, dava peşinde olanlar tarih yazar.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler