YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu çocuklarla satranç oynadı
Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Bingöl’de kimsesiz çocukların kaldığı sevgi evini ziyaret etti. Burada çocuklarla şakalaşan ve fotoğraf çektiren Davutoğlu’nun bir çocukla yaptığı satranç maçı izleyenleri kahkahaya boğdu.
Davutoğlu çocuklarla satranç oynadı
27 Şubat 2016 / 22:07 Güncelleme: 27 Şubat 2016 / 22:15

Toplu açılış törenine katılmak için Bingöl’e gelen Başbakan Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ve beraberlerindeki Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu ve Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ile birlikte sevgi evini ziyaret etti. Burada çocukların sevgi gösterilerinde bulunduğu Davutoğlu, çocuklarla sohbet edip, şakalaşıp, fotoğraf çektirdi.

foto-367.jpg

Başbakan Davutoğlu, daha sonra bağdaş kurup yere oturarak, Erkan adlı çocuk ile satranç maçı yaptı. Davutoğlu ve rakibi Erkan’ın maç sırasındaki diyalogları izleyenleri kahkahaya boğdu.

Erkan,“Hocam” diye hitap ettiği Başbakan Davutoğlu’nun bir hamlesinden sonra, “Vay hocaya bak sen” ifadelerinde bulundu.

Gülerek yanıt veren Davutoğlu ise, çok geçmeden rakibine “şah” çekse de, karşılaşmayı Erkan kazandı. Oyunun galibi Erkan, karşılaşmanın sonunda Davutoğlu’na sıkıca sarıldı. 

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler