YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu çifti ilk kez canlı yayında
Kanal7-Ülke TV ortak canlı yayınında soruları yanıtlayan Başbakan Ahmet Davutoğlu reklam sonrası sürpriz yaptı.
Davutoğlu çifti ilk kez canlı yayında
05 Haziran 2015 / 02:21 Güncelleme: 05 Haziran 2015 / 02:31

7 Haziran seçimleri ve siyasi gündeme ilişkin önemli açıklamalar yapan Başbakan Ahmet Davutoğlu, reklam arası sonrası sürpriz yaptı. Davutoğlu eşi Sare Davutoğlu ile birlikte ilk kez canlı yayına konuk olarak özel hayatlarına ilişkin soruları yanıtladı.

davutoglu_cifti_ilk_kez_canli_yayinda_1433451809_9143.jpg

Seçim çalışmaları dolayısıyla eve çok geç saatlerde geldiklerini anlatan Sare Davutoğlu, çocuklarının kendilerine gönderdiği mesajı paylaştı. Davutoğlu, "Kızımız bir gün mesaj yazmış. Annecim babacım sizinde bir eviniz var. Evinizde bekleyeniniz var. Bunu hatırlatmak istedim demiş. Eve geç saatlerde gelip sabah erken çıkıyoruz. Uzun süre görüşemiyoruz" dedi.

Sare Davutoğlu, 'Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun en beğenmediğiniz huyu nedir?' sorusuna da cevap verdi. Soruya tebessüm ederek cevap veren Davutoğlu, "Ben hiç öyle düşünmedim" dedi.
Araya giren ve "Ben onun yerine cevap vereyim" diyen Davutoğlu ise "dağınıklığım" dedi. Sare Davutoğlu ise "estağfurullah" diyerek karşılık verdi.

 

HABER7

 // Vatandaş
Bu millet çok şanslı sizin gibi dini bütün inançlı saygılı dürüst edepli bir başbakanımız olduğunuz için ve ayrıca sare hanımefendi de aynı şekilde Allah her ikisinden de razı olsun....
05 Haziran 2015 14:15
yakisir
 // ilhan bana
helal olsun allah basimizdan eksik etmesin uzun omur versin...
05 Haziran 2015 09:47
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler