YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu 'çelik yelek giydiniz mi' sorusuna öyle bir cevap verdi ki...
İki polisin yataklarında şehit edildiği Ceylanpınar'a giden Başbakan Ahmet Davutoğlu'na "Çelek yelek giydiniz mi?" diye soruldu. Davutoğlu, "Biz çelik yeleği taşımayız, biz milletimizin çelik yüreğine sığınırız" diye cevap verdi.
Davutoğlu 'çelik yelek giydiniz mi' sorusuna öyle bir cevap verdi ki...
06 Şubat 2016 / 11:17 Güncelleme: 06 Şubat 2016 / 11:24

Babakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Mardin İl Danışma Meclisi Toplantısına katıldı.

Davutoğlu, "Türkiye Cumhuriyeti devleti kadim medeniyetimizin, insanlık, merhamet zincirinin son kalesidir. Bu kaleyi düşürmeyeceğiz. Benim vatandaşımın, benim kadrolarımın güvenli yürümediği yerde ben de Ankara'da dahi güvenli olmam, güven hissetmem. Türkiye'nin her yeri güvenli olmadıkça bize uyku haramdır" diye konuştu.

"MİLLETİMİZİN ÇELİK YÜREĞİNE SIĞINIRIZ"

"Kürtlerin devleti Türkiye Cumhuriyeti devletidir, başka devlete gerek yok" diyen AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, iki polisin şehit olduğu Ceylanpınar'a yaptığı ziyarette belediye binasına kadar yürüdüğünü ve gazetecilerin "Başbakan'da çelik yelek mi var?" diye sorduklarını hatırlatarak, "Biz çelik yeleği taşımayız, biz milletimizin çelik yüreğine sığınırız" dedi.

çok yol
 // selami özde
Rasim Duman kardeeşime aynen katılıyorum...
06 Şubat 2016 Cumartesi 14:11
 // Rasim DUMAN
Tamam, cevap gayet guzel, basimiz gozumuz ustune. Amma ve lakin kiymetli muhterem Basbakanim, senin bedenin ve ruhun sadece sana ait degil ki...Biz senin sagligin icin dua ediyoruz, amma bilesin ki sen bu millete lazimsin. Tevekkulun icinde once "tedbir" sonra da takdir'e riza vardir. Once tedbir, basimizin taci canim Basbakanim, once TEDBİR... Bizi erken aglatmayin. Kahraman Cumhurbaskanim, ayni zamanda size de bu sozlerim. Aman ha aman......
06 Şubat 2016 12:18
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler