YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu: Biz, huzuruna pijamayla çıkacağınız bir Başbakan değiliz!
Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Biz, huzuruna pijamayla çıkacağınız bir başbakan değiliz. Bize talimat veremezsiniz, bize baş yazılarla dizayn veremezsiniz. O eski Türkiye'ydi" dedi.
Davutoğlu: Biz, huzuruna pijamayla çıkacağınız bir Başbakan değiliz!
19 Mayıs 2015 / 16:16 Güncelleme: 19 Mayıs 2015 / 16:28

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisince Zonguldak'ta düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, "Biz, sizin huzuruna pijamayla çıkacağınız bir Başbakan değiliz. Bize talimat veremezsiniz, bize baş yazılarla dizayn veremezsiniz. Biz gücümüzü sizden almadık, biz gücümüzü Allah'tan ve milletten aldık. O eski Türkiye'ydi" dedi.

Basın özgürlüğüne saygısının sonsuz olduğunu ifade eden Davutoğlu, şöyle konuştu:

"Doğan Medya var ya, şimdi kalkmış, özgürlüklerden bahsediyor. Hani 28 Şubat'ta gelen talimatlara göre, başörtülülere hakaret eden bu medya var ya, bugün çıkmış bir yazıyla Cumhurbaşkanı'na cevap veriyor. Daha önce de bana hitaben bir yazı yazdılar. Buradan kendilerine sesleniyorum, basın özgürlüğüne saygımız sonsuzdur ama herkes yerini, yurdunu bilecek. Eğer Türkiye'de tam da seçimlere giderken, kışkırtıcı yayın yaparsanız bunun karşısında bizim sessiz kalmamız mümkün değil. Herkes hak ettiği muameleyi görür."

 // Borla hatun
Mesut Yılmaz i hatırlatıyor. Aydın Doğan bunu Başbakan iken kendi evinin önünde pijama ile karsilamis.Hey gidi günler hey....
20 Mayıs 2015 01:45
 // Borla Hatun
Helal olsun sana Ahmet Hoca. Seviyoruz seni. Bana temiz ve dürüst geliyorsun....
20 Mayıs 2015 01:39
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler