YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu, Bahçeli ve Kılıçdaroğlu'na yeni ünvan buldu!
Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Ordu İl Kongresi'nde konuştu. Davutoğlu, muhalefetin İç Güvenlik Yasası'nın meclisten geçmesini engellemeye çalışması halinde, bonzai Bahçeli, bonzai Kılıçdaroğlu ünvanı takacaklarını belirtti.
Davutoğlu, Bahçeli ve Kılıçdaroğlu'na yeni ünvan buldu!
14 Şubat 2015 / 13:42 Güncelleme: 14 Şubat 2015 / 18:47

Başbakan Ahmet Davutoğlu, "30 Mart'ta Türkiye'de demokrasi destanı yazdık. " dedi.

"Onların hayalleri bizim gerçeklerimize ulaşamaz"

"Kılıçdaroğlu ve Pensilvanya'yı birbirinden ayırt etmek mümkün değil. Onların hayalleri bizim gerçeklerimize ulaşamaz. Bizim hayallerimiz ise Türkiye'nin geleceğini ilmik ilmik dokuyan hayaller. Ne Kılıçdaroğlu ne Bahçeli ne Demirtaş ne de Pensilvanya'nın tuzakları Türkiye'nin hayallerinin gerçekleşmesine engel olamayacak."

Bonzai Bahçeli, bonzai Kılıçdaroğlu!

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, İç Güvenlik Paketi'ne ilişkin, "Eğer Mecliste bu yasayı engellemeye kalkarlarsa onların hepsine ' bonzai taraftarları' diyeceğiz, 'bonzai taraftarları.' Bonzai Bahçeli,bonzai Kılıçdaroğlu, molotof Bahçeli, molotof Kılıçdaroğlu, unvanları bu olacak" dedi.

Davutoğlu, "Eğer Kılıçdaroğlu çok meraklıysa, gösterilere maskeyle gitsin. Ne yapmak istiyorlar? Çünkü sandıktan ümitleri yok, çünkü halka gitmekte cesaretleri yok. İstiyorlar ki seçim öncesinde bir kaos çıksın" ifadelerini kullandı.

Gelecek hafta demokratik bir şekilde Mecliste her türlü eleştiriyi getirebileceklerini belirten Davutoğlu, "Ama Mecliste herhangi bir şekilde Meclis kurallarına aykırı bir tavra müsamaha etmeyiz" diye konuştu.

"Kılıçdaroğlu'nun söylediği gibi eğer halkı tahrik ederek meydanlara çıkarlarsa, toplantı ve gösteri yürüyüşleri içinde gösteri yaparlarsa serbest ama halkı tahrik ederlerse aynı kurallar onlar için de geçerlidir" değerlendirmesinde bulunan Davutoğlu, "Biz bir daha bu ülkenin sokaklarını Vandallara, teröristlere terk etmeyeceğiz. Kimse yüzünü kapatmasın, kimse sapana bilye atmasın, kimse şiddet, bıçak ve diğer aletlerle, molotofkokteyliyle gelmesin" dedi.

Kılıçdaroğlu'nun kafasındaki planın, ülkeyi seçimden önce kaosa götürmek olduğunu dile getiren Davutoğlu, bu planlara boyun eğmeyeceklerini ve fırsat vermeyeceklerini söyledi. Davutoğlu, "Onun için çağrımı bir kez daha yapıyorum, Kılıçdaroğlu, kendine güveniyorsan, halkı sokağa çağırma, halkı bizim gibi sandığa çağır sandığa, sandığa çağır" diye seslendi.

 

AA

14:41
 // e guzel
Adeletten hukuktan devamlı bahseden sayın Alper Tan bu akademi ve koleje yapilacak haksuzlik hakkinda tek kelime etmiyor.zaten bazı yazarlar her seyini satmiş onlardan bir sey beklemiyoruz....
14 Şubat 2015 14:41
14:34
 // e guzel
neden sayın Başbakanımız by yasanın içinde 28 subat vari akademi ve polis kolejinden bahsetmiyor.pkk ile polisi aynı torba icinde sunuyor.bsl ile zehiri birlikte sunuyor.28 subatcilar bile boyle tapamadi;söylesin.7,5 yil okuyan öğrencinin hayallerini yaktığını söylesin....
14 Şubat 2015 14:34
14:33
 // +++
kılıçdaroğlu bahçeli vede diğerleri mecburen maske ile gezecekler, halkın önüne çıkmaya yüzlerimi var...
14 Şubat 2015 14:33
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler