YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu AK Parti'nin son oy oranını açıkladı
Davutoğlu AK Parti'nin son oy oranını açıkladı
15 Ekim 2015 15:01
Başbakan Ahmet Davutoğlu masasındaki son anket sonuçlarını paylaştı: Ak Parti % 45-46 yükseşil bandında. CHP'de biraz yükseliş trendi var. MHP ve HDP'de düşme trendi görünüyor"

Ankara'da yaşanan ve 99 vatandaşımızın hayatını kaybettiği katliam hakkında yeni verileri paylaşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, masasındaki son seçim sonucu anketini açıkladı.

Ankara patlamasının olduğu cumartesi gününden beri seçim çalışması yapmadığının altını çizen Davutoğlu son anket sonuçlarını paylaştı.

İşte Davutoğlu'nun açıklamaları...

Terör başlayınca seçimden başka bir gündem getirdiler. Bu saldırılarla seçimi karartmaya çalışıyorlar.  Biz de cumartesiden bu yana herhangi bir seçim gündemini zihnimize getirmiyoruz. Şu anda biz cenaze eviyiz, bu cenaze evi Demirtaş'ın evi değil. Hepimizin sukünetle Türkiye'nin kendi gündemine dönmesi için elimizden geleni yapmamız lazım. 1 Kasım'da herkes üzerinde tartışma yaratmayacak bir seçim ortamında çalışması lazım.

SON SEÇİM ANKETLERİ

Herhangi bir anket çalıştırması yaptırmadım ve anket üzerinde durmadım. Bu bombaların acısı tazeyken anket düşünmedik. Önümüzdeki dönemde seçim gündemimize tekrar dönmemiz lazım. En son seçim anketlerine göre Ak Parti % 45-46 yükseşil bandında. CHP'de biraz yükseliş trendi var. MHP ve HDP'de düşme trendi görünüyor.

AK PARTİ
 // M.N.A
Bu seçim Çanakkale Savaşı kadar mühim ya ülkemiz kendi silahını yapacak ve kendi Milli politikasını yürütecek yada anahtar teslim dış güçlere teslim edilecek hemde elleri bağlı Allah AK PARTİ'yi ülkemizin başından eksik etmesin haydi kardaşlar oylar AK PARTİ'ye...
15 Ekim 2015 23:36
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler