YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanlığı'ndan Kılıçdaroğlu'na 'kontrol' daveti
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, iddialarına ilişkin inceleme yapmak üzere Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na davet edildi.
Cumhurbaşkanlığı'ndan Kılıçdaroğlu'na 'kontrol' daveti
01 Haziran 2015 / 12:17 Güncelleme: 01 Haziran 2015 / 13:07

Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu, iddialarına ilişkin inceleme yapmak üzere Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na davet etti.

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Kasırga tarafından CHP Genel Başkanlığı'na gönderilen yazıda "Partinizin Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, çeşitli yazılı ve görsel medya organlarında yer alan açıklamalarında Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda altın veya altın kaplama klozetler bulunduğunu ileri sürmektedir" denildi.

Mektupta, "Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda, kendilerini iddiaları ile ilgili incelemeler yapmak üzere Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na davet ediyoruz" ifadesi kullanıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, katıldığı bir televizyon programında konuya ilişkin şunları söylemişti:

"Eğer ana muhalefetin başındaki zat, dürüstse, namusluysa, -Bakın ben yarın Iğdır ve Erzurum'da olacağım, hemen bu akşam Genel Sekreterime talimat vereceğim- buyursun gelsin, Cumhurbaşkanı Külliyesi'nde buraları dolaşsın, herhangi bir lavaboda, tuvalette acaba böyle altın kaplama bir klozet bulacak mı? Bakın ben diyorum ki eğer böyle bir şey bulamazsa kendisi bu görevi bırakmaya var mı? Eğer bulursa ben Cumhurbaşkanlığı görevini bırakacağım. Bak bu kadar açık konuşuyorum. Bunu devletin televizyonundan haykırıyorum. Siyaset namusla yapılır, dürüst yapılır, adil yapılır."

chp
 // M.N.A
Sayin Kılıçdaroğlu sarayda kaybolursa ne yapacaz Büyük ülkelerin sarayları büyük olur Allah yapandan razı olsun...
01 Haziran 2015 16:32
Yine Karavana
 // Boğaçhan
Kemal daha önce de Kayderi Belediye Başkanı'na iftira atıp mahkeme sonucunda tazminat ödemiş, tazminat parasıyla Kayserililere sucuk dağıtılıp Kemal rezil edilmişti. Bir defasında Erdoğan'ın evinde altın lavabolar filan var dedi, o da fos çıktı. Yine Erdoğan'ın havuzlu villası var dedi, kendisinin Balıkesir'de villası çıktı, yine rezil oldu. Anlaşılan bu kafayla daha çok defalar rezil olacak....
01 Haziran 2015 Pazartesi 14:10
K.K.
 // uykucu
Git klozet, klozet gez. Altin miymis ister bak, ister otur test et. Buyuk Reis iftiraya boyle meydan okur. Sen; bakalim iddiani ispat! edebilecek
misin?...
01 Haziran 2015 Pazartesi 14:05
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler