YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na açılan davalar fos çıktı!
Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı Metin Kıratlı, çeşitli meslek örgütleri tarafından Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın bulunduğu alanla ilgili açılan davaların üst mahkemelerde lehlerine sonuçlandığına işaret etti.
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na açılan davalar fos çıktı!
13 Kasım 2014 / 16:24 Güncelleme: 13 Kasım 2014 / 16:25

Kıratlı, inşaatın hukuka aykırı olduğuna ilişkin gerek idari gerek yargı mercileri tarafından verilmiş herhangi bir karar bulunmadığını bildirdi. Kıratlı, Beştepe'de yapılan Cumhurbaşkanlığı Sarayının kaçak olduğuna ilişkin iddialarla ilgili AA muhabirine açıklamalarda bulundu.

Son günlerde kamuoyunda Cumhurbaşkanlığı Sarayı ile ilgili tartışmalar yapıldığını hatırlatan Kıratlı, "İnşaatımızın, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'mızın kaçak bir inşaat olduğu hakkında bir takım yargı kararları bulunduğu yönünde iddialar var. Bu iddialar tamamıyla gerçek dışı iddialar. Binamıza ilişkin inşaat iznini teşkil eden ruhsatımız, ayrıca 8 Ekim 2014 tarihli yapı kullanma izin belgemiz mevcuttur. Dolayısıyla idari açıdan herhangi bir şekilde bir sıkıntı söz konusu değildir" diye konuştu.

 

Neden işinize geldiğini görüyorsunuz?
 // Muhafız
Cumhurbaşkanlığı sarayının ne kadara mal olduğunu beyan edip karalama kampanyası yapanlar acaba neden merak edip amerikada ki beyaz sarayın, yada İngiltere'deki buckingam sarayının ne kadara mal olduğunu araştırmıyorlar. Cumhurbaşkanının yeni uçağının ne kadara mal olduğunu merak edenler neden Amerikan başkanının uçağının ne kadara mal olduğunu araştırmıyorlar. ?Artık bazıları Türk milletini enayi yerine koymayı bırakıp, Türk milleti üzerinde algı operasyonu yapmaktan vazgeçmelidir.!!...
14 Kasım 2014 Cuma 00:06
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler