YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan operasyon sonrası açıklama
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Romanya'da operasyon sonrasında gazetecilere açıkalama yaptı. Erdoğan, bu konunun her yönü il ele alınacağını belirtti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan operasyon sonrası açıklama
31 Mart 2015 / 21:59 Güncelleme: 31 Mart 2015 / 22:26

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çağlayan Adliyesi'nde İstanbul Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın rehin alınmasına ilişkin, "Bu işin öyle hafife alınır bir yanı yok. Bu, üzerinde çok çok önemle durulacak ibretlik bir vaka, olaydır. Tabii ben polisimizin özellikle yaptığı operasyon sebebiyle kendilerini de kutluyorum. Çünkü onlar da bir yerde bu silah seslerinden sonra cansiparane o odaya girerek orada da gereğini yerine getirmiş oldular" dedi.

"Hepsinin değerlendirilmesini ele almak gerekiyor"

"Bundan sonraki süreçte avukatların adalet saraylarına girmesinden tutunuz ve diğer görevlilerin aynı şekilde adalet saraylarına girişlerinden tutunuz, bunların ne gibi bir muameleye tabi tutulacak, bunların hepsinin değerlendirilmesini ele almak gerekiyor."

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

-Savcımız başından ve vücudundan vuruldu. 2 teröristi öldürdüler, tabi savcımız 3 tane başından 2 tane değişik yerlerinden kurşun alıyor. Hala ameliyattalar.

-Savcımızın ailesine geçmiş olsun diyorum.

-Şu anda duadan başka yapabileceğimiz bir şey yok.

-Avukat cüppesiyle içeriye girip savcıyı rehin aldılar

-Savcımız ameliyatta, durumu ciddiyetini koruyor.

-Bizim programımızda bir değişiklik yok.

 

Ayrıntılar gelecek...

Ya tayyib ya habis
 // sadi
Memleketi ve milleti telvis etmeye çalışıyorlar habis ruhlar. Habis ruhlara karşı tayyib ruhlar inşaallah galib gelecektir.....
31 Mart 2015 Salı 23:51
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler