YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na 'bin odalı saray' yanıtı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kendisi için sürekli, "Bin odalı saray yaptı" diyen Kılıçdaroğlu'na "Onu da yanlış biliyorsun, bin odalı değil bin 150 küsur odalı" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na 'bin odalı saray' yanıtı
06 Aralık 2014 / 11:52 Güncelleme: 06 Aralık 2014 / 13:07

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ASKON'un 9. Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda konuştu.

"Ana muhalefet lideri yanlış biliyor. Saray bin odalı değil bin 150 küsur odası var"

"Bazıları diyor ki 'Ya cumhurbaşkanı bunlara cevap verir mi ' Ben alışılmış cumhurbaşkanı değilim, olmadım, olmayacağım. Anamuhaleet lideri kalkıyor 'bin odalı' diyor. Yanlış biliyor, bin odalı değil bin 150 küsür odası var"

"80 darbesi milletin üzerinden silindir gibi geçti"

Rehavete kapıldığımız anda kalbimizdeki hakikat ateşi kaybolur, ekonomide rehavete tahammülümüz yok. Bu salondakiler 80 darbesinin millet üzerinden ansıl silindir gibi geçtiğini bizzat gördüler, yaşadılar. 28 Şubat döneminde yapılan zulmü iliklerine kadar hissettiler.

Ferguson, Arizona'daki olaylar... Elinde silah yok, adamı yere yatırıyorlar nefessiz bırakıp öldürüyorlar.

"Muhalefet partilerinin basın üzerinde baskısı var"

Türkiye'de muhalefet partilerinin, bazı basının üzerinde çok ciddi tehdit ve şantaj var. (Kılıçdaroğlu için) Ancak ve ancak böyle birini kaset ve şantaj partinin başında tutabilir.

Paralel yapının üzerine gittik, gidiyoruz, daha fazla gideceğiz. MGK'da bu kararı aldık. Bütün vakıf, dernek, cemaatlerin hedef alınacağı iddiası da alçakça yalandan başka bir şey değildir.

"Alışıldık bir cumhurbaşkanı olmadım, olmayacağım"

Ana muhalefetin başındaki akşam başka sabah başka. Çıkmışlar şimdi 'Barajlar kalksın' biz onu da teklif ettik, yanaşmadılar.

Alışıldık bir cumhurbaşkanı olmadım, olmayacağım. AK Parti, Genel Merkezi'ni iktidar olduğu halde CHP, MHP'den sonra mütevazi şekilde yaptı. İtibardan tasarruf olmaz, gelenler gidenler oraya bakıyor 2015'te binli gruplarla muhtarları davet edeceğiz. Burası benim sarayım değil, milletin sarayı. Bunu hazmedemiyorlar. İsteseler de istemeseler de biz Türkiye'yi büyütmeye devam edeceğiz.

"Faiz belasından bu ülkeyi kurtarmaya mecburuz"

Eğer biz o yolsuzlukların içinden gelseydik, senin ve patronunun yolsuzluklarını ortaya çıkaramazdık. Petrol şirketine hangi bankaları soyarak sahip olduklarını millet biliyor. Biz yönetemedikleri için saldırıyorlar.

Faiz belasından bu ülkeyi kurtarmaya mecburuz. Büyüme devam edecekse bu mantıkla olmaz. Yatırım kredilerle olacak.

 

AA

09:41
 // mustafa
yahu cumhurbaşkanlığına bağlı birçok birim kiralık binalarda çalışıyordu. yani çankaya yetmiyordu. yeni binaya ihtiyaç vardı. hala ucuz muhalefet peşinde koşuyorlar. bunların memleket faydasna bir İş yaptıkları da yok. chp ye oy verenler utansın. bari başka sol partiyi meclise gönderin de gözümüz muhalefet görsün. ALLAH rızası için. çalışma tıkayan değil, faydalı proje üretip bunları meclise getiren muhalefet. çalışmaların eksiklerini, yanlışlarını görüp hükümeti sıkıştıran muhalefet. iktidarı beğenmediğimizde oy verebileceğimiz liman muhalefet....
07 Aralık 2014 09:41
uzun adam
 // köylü
allah yar ve yardımcın olsun ...
07 Aralık 2014 Pazar 00:13
22:56
 // Ahmet
Atatürk vücuda gelse ,chp'lileri önüne katar,odunla beline vurur bunların. Erdoğan'a da ,yürü arslan durma,zamanında bu ingilizlerden ve onların içerimizdeki müsdahdemlerinden çok çektim ,işi tam bitiremedim sen bitir der. Tıpışlar marjinalleşti,bu iş tükenişe gider. Barajı aşamadıkları seçimleri unutmuşa benziyorlar. CahillikHepParanoyaklaştırır(chp)...
06 Aralık 2014 22:56
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler