YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kararlılık mesajı!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Twitter'dan yaptığı açıklamalarda kararlılığın devam ettiğini ve geri adım atılmayacağını söyledi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kararlılık mesajı!
22 Ocak 2018 / 22:23 Güncelleme: 22 Ocak 2018 / 23:54

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi Twitter hesabından Afrin operasyonu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın paylaştığı o Tweetler:

-Suriye'nin kuzeyinden Türkiye'ye yönelik birkaç yıldır devam eden tacizler karşılıksız kalmıyor, kalmayacak. Bu konudaki kararlılığımız ortadadır. Geri adım atmak yok.

- Türkiye'nin hiç kimsenin bir karış toprağında gözü yoktur.Bu operasyonlardaki temel amacımız, millî güvenliğimizin yanında Suriye'nin toprak bütünlüğüyle, Suriye halkının can ve mal emniyetine de katkıda bulunmaktır.

- İdlib'de ve Afrin'de de huzur ve güven iklimi tesis edildiğinde, yüzbinlerce Suriyeli kardeşimiz kendi yurtlarında, kendi evlerinde hayatlarını sürdürme imkânına kavuşacaklar.

- Bölge, Türkiye için bir terör tehdidi olmaktan çıkana kadar, insanların huzur içinde yaşayabilecekleri bir yer haline gelene kadar operasyonlarımız sürecektir.Türkiye bu konuda kimseden icazet almak durumunda değildir.

 // bascavus
İşte devlet başkanı bu .buradan iki yıldır yorum yapıyorum gittim gördüm yaşadım amerika fos devlet örnek kuzey Kore ye harekat yapabiliyor muhabir yanına cin Rusya AB ülkeler Hindistan olursa savasirim diyor sözde kuzey Kore ye adalet getirecek diğer devletler destek vermeyin ce ortada da kaldı super güç ise buray di abd nin sesi çıkıyor mu hayir...
23 Ocak 2018 07:01
geri adım mı
 // Vira Bismillah
geri adım asla asla asla yok. Sn. Reis biz devletimizin dolayısıyla sizin yanınızdayız. hatta ve hatta eğer bize bana bir vazife düşer ise ben ★★★★★***** VAZİFEYE HAZIRIM *****★★★★★ bize bir anons yeter. ........NOKTA..........
22 Ocak 2018 23:12
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler