YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bilal Erdoğan isyanı
Bilal Erdoğan üzerinden yürütülen yalan haberlerle ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Bunlar cibilliyeti bozuk insanlar. '' dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bilal Erdoğan isyanı
08 Ekim 2015 / 07:46 Güncelleme: 08 Ekim 2015 / 07:49

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AB medyasının, ifade özgürlüğü konusunda yaptığı bazı haksız eleştirilerin Brüksel'deki görüşmelerde kısmen gündeme geldiğini söyledi.

''Türkiye'de Tayyip Erdoğan'a yapılan hakaretlerin hiçbiri,  dünyada bir başka ülke medyasında bir başka lider için yoktur'' diyen Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Erdoğan karşıtı medya gruplarında, hakaretin bin bir türlüsü var. Avrupalı muhataplarıma bütün gazeteleri tv yayınlarını masaya yatırıp inceleyin dedim. Hakaretlere sabırla karşı koyduk. Ailemize saldırıyorlar. Oğlum Bilal Erdoğan hakkında yaptıkları tezvirata bakın. Kendisi doktora için İtalya’da. Yok efendim neymiş, 1 milyar doları İtalya’ya kaçırmış! Ya böyle bir yalan olabilir mi? Sosyal medya üzerinden de iftira ve tezvirat peşindeler. Bunlar cibilliyeti bozuk insanlar. Bu tür alçaklıklar dünyanın hiçbir yerinde hoş görülmez. Ama bizde bazı medya organları bu tür şeylere tevessül ettiği gibi, muhalefet partileri de iftiraları kullanarak siyaset yapabiliyor. Bu iftiralara ve tezviratlara karşı, avukatlarımız tabii ki gerekli davaları açıyor.''

 // mustafa
hz. adem dünyaya indirildikten sonra, şeytanın evlatları sorarlar "ademi gene kandırıp yoldan çıkaralım mı? "

şeytan da cevap verir"adem tövbe etti ve salihlerden oldu, onu yoldan çıkaramayız"
"o zaman ne yapacağız ?"
"adem in evlatlarına saldıracağız, adem i evlat acisina sokacağız "

yani rte ye o kadar saldırdılar izin adam sağlam durdu. şimdi evlatları üzerinden çıldırtacak işler yapıyorlar....
08 Ekim 2015 10:39
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler