YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Çocuklarımıza güzel bir ülke bırakmak zorundayız
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bizim bir sorumluluğumuz var, Türkiye’yi çocuklarımıza emanet edeceğiz. Onlara güzel bir Türkiye bırakmak zorundayız" dedi.
Çocuklarımıza güzel bir ülke bırakmak zorundayız
07 Haziran 2013 / 13:56 Güncelleme: 07 Haziran 2013 / 13:58

Kılıçdaroğlu, İzmir temasları kapsamında Seferihisar ilçesinde bir kahveyi ziyaret ederek, bir süre vatandaşlarla sohbet etti. Grubun, "Başbakan Kılıçdaroğlu" sloganlarıyla karşıladığı Kılıçdaroğlu, "Sandık geliyor göreceğiz" şeklinde cevap verdi.

Burada bir konuşma yapan Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye'nin iyi yönetilmediğini, ülkenin her geçen gün daha baskıcı bir yönetimle karşı karşıya kaldığını savundu.

Kemal Kılıçdaroğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Gücümüzü birleştireceğiz, tüm Anadolu'ya yayılacağız. Ayrılığın, gayrılığın zamanı değil, beraber olmanın, birlikte olmanın zamanı. Beraber çalışmanın zamanı, Türkiye'yi aydınlığa çıkarmanın zamanı. Hepimizin görev ve sorumlulukları var. Hepimizin sorumluluğunun gereğini yerine getirme gibi bir yükümlülüğü var. Bunun için yola çıktık, bunun için çalışıyoruz. Türkiye’yi karış karış geziyonuz, yuttaşlarla buluşuyoruz. Onlarla sorunları görüşüyoruz. Bizim bir sorumluluğumuz var, Türkiye’yi çocuklarımıza emanet edeceğiz. Onlara güzel bir Türkiye bırakmak zorundayız. Türkiye’yi biliyorsunuz, sorunları biliyorsunuz. Gençlerimiz de artık sorunları öğrendiler. Onlar dünyaya daha güzel bakıyorlar."

Kılıçdaroğlu, gençlerin özgürlükçü bir demokrasi istediğini, kendilerinin de onlara destek olacağını dile getirip, "Türkiye’nin aydınlığı için mücadele eden bütün gençlerin alnından öpüyorum" dedi.

Seferihisar'daki temaslarını tamamlayan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, beraberindekilerle İzmir'e hareket etti.

 

AA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler