YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'ye çok sert 'Afrin' cevabı!
CHP'ye çok sert 'Afrin' cevabı!
10 Şubat 2018 15:29
Başbakan Yardımcısı Bozdağ, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nu Afrin harekatına yönelik sözleri üzerinden eleştirdi ve "Bunu ana muhalefet partisinin dillendirmesi anlaşılır gibi değildir" dedi.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun Afrin'in içine girilmemesi gerektiği sözlerin eleştirdi.

"Afrin şehir merkezi bu harekatın kapsamı içerisinde olan yerleşim yerlerinden bir tanesidir. 'Afrin şehir merkezine girmeyin' demek, 'oradaki teröristlere dokunmayın' demektir" diyen Bozdağ, şunları kaydetti:

'Orayı PYD, YPG, KCK, PKK teröristlerinden arındırmayın' demektir. Bunu ana muhalefet partisinin dillendirmesi anlaşılır gibi değildir."

ABD'den yapılacak ziyaretleri de değerlendiren Bozdağ, "Bizim herkese söylediğimiz şey şu; bizi anlamaya çalışsınlar. Türkiye'nin kaygılarını anlamaya çalışmaları doğru olanı" diye konuştu.

uyanıklar AFRİNDE EZANI,NAMAZI SERBEST BIRAKACAĞINIZ Dİ Mİ..
 // hursit dilaver
evet AFRINE GİRİLMEMELİDİR.0RADAN YASAKLANAN EZAN,KURAN VE NAMAZ İLE GİRilMESİ SUÇ 0LAN CAMİLERİ TURK ASKERLERİ AÇACAK VE EZAN SESİ TEKRAR DUYULACAKTIR.maalesef 1950de de böyle 0lmuştu. İŞTE BUNUN İÇİN AFRİNE GİRMEYİN.LAİKLİGE HALEL GELMESİN.CHPyi BATIYA VE ABDYE KARŞI Z0R DURUMDA BIRAKMAYIN . HADİ BAKALIM.(asıl y0rumu yarın yapacağım.bugun ne hikmetse yazdığım y0rum-u şahanem uçuverdi..) rasim duman ihvanıma da Selam göndermiştim...
10 Şubat 2018 Cumartesi 21:54
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler