YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'ye bir hırsızlık şoku daha!
CHP'ye bir hırsızlık şoku daha!
13 Ağustos 2013 14:54
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) yeni bir hırsızlık olayının şokunu yaşıyor.

Geçtiğimiz hafta içinde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın’ın ardından şimdi de CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç’in evi soyuldu.

Genç, CHP’de geçtiğimiz hafta içinde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun, daha sonra da CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın’ın evine hırsız girmesinin ardından yeni bir hırsızlık olayı yaşandı. Bayram tatilinde bulunan CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç’in Angora Evleri’ndeki üç katlı villası kimliği belirsiz kişi yada kişiler tarafından soyuldu. Eve camı kırarak girdiği anlaşılan hırsızın, tüm odaları karıştığı, evden bir tane laptop, bir el kamerası, çok sayıda ziynet eşyası ve yüklü miktarda para çaldığı tespit edildi.

Bayram tatiline ara vererek Ankara’ya dönen CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, Ramazan Bayramı tatilinden Ankara’ya dönen oğlunun hırsızlık olayını tespit ettiğini söyledi. Yaşanan hırsızlık olayının ardından emniyet ekiplerinin evine gelerek gerekli incelemeleri yaptığını ifade eden Genç, yapılan incelemelerden bir sonuç alınamadığını kaydetti. Hırsızın evin her tarafını dağıttığını anlatan Genç, “Kapalı dolaplar kırılmış. Şifreli çantalarımızın şifreleri sökülerek çantalar açılmış ve içindeki evraklar alınmış. Ekonomik yönden de bayağı zarar gördük” dedi. Maddi olarak çok büyük zarara uğradığını belirten Genç, hırsızın büyük miktarda para aldığını dile getirerek, hırsızlık olayını yapan kişilerin yanlarına kar kaldığını söyledi.

CHP’de son günlerde yaşanan hırsızlık olaylarını değerlendiren Genç, “Türkiye’yi yönetenler düşünsün” diye konuştu.

Öte yandan CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç’in evinde gerçekleştirilen hırsızlık olayı ile ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

 

İHA

16:51
 // DEMEK YÜKLÜ MİKTARDA PARA HA..?
Paranın miktarı neymiş öyle? Altınlar da kilolarca olmasın sakın? Evet Nasrettin Hoca! Ben hırsızdan yanayım. Ama hırsız da çok ayıp etmiş. İnsan hiç meslektaşını soyar mı? Şimdi ikinizden yana oldum dimi?...
13 Ağustos 2013 16:51
15:05
 // Oktay D Gezer
Sn Genc' e gecmis olsun,üzüldüm, CHPli vekillerin basina ardarda gelen hirsizlik olaylarindan sonra sunu da sormadan edemiyorum:acaba evini koruyamayanlar yurdunu nasıl koruyacak?...
13 Ağustos 2013 15:05
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler